“10-Страйк: Інвентаризація Комп’ютерів”

Жовтень 4, 2012

“10-Страйк: Інвентаризація Комп’ютерів”

Фірма 10-Strike Software випустила нову версію програми 10-Страйк: Інвентаризація Комп’ютерів (4.32) для обліку комп’ютерів в мережах Windows. Придбати програму або завантажити пробну версію можливо на офіційному сайті виробника.

“”10-Страйк”” дозволяє проводити інвентаризацію парку комп’ютерів у мережі, автоматично створювати базу даних для обліку комп’ютерів, комплектуючих, а також встановлені на комп’ютерах операційних систем, програм та їх ліцензій. Адміністратор може перевірити, чи відповідає кількість встановлених програм кількістю придбаних ліцензій, виявити установки піратських копій і використання нелегальних ключів. Крім цього, програма допомагає адміністраторам контролювати наявність встановлених оновлень і виправлень OS, наявність антивірусів на комп’ютерах і актуальність їх баз.

Додаток дозволяє підготувати практично будь-який звіт за наявною інформацією. При повторних опитуваннях комп’ютерів програма аналізує зміни, що відбулися після останнього збору інформації. Адміністратор може дивитися журнал змін і оперативно дізнаватися, які програми були видалені або змонтовані користувачами на комп’ютерах, виявляти факти пропажі або заміни обладнання. Можливо налаштувати фоновий моніторинг практично будь-якого параметра системи та отримувати сповіщення про зміни по електронній пошті.

“”Інвентаризація Комп’ютерів”” дозволяє створювати зведені звіти щодо апаратного забезпечення комп’ютерів, виявляти комп’ютери з недостатнім обсягом оперативної і дискової пам’яті, контролювати вільне місце на дисках. Застосовуючи ці звіти, IT-фахівці підприємства зможуть своєчасно проводити модернізацію комп’ютерів.

У модифікації 4.32 з’явилася шанс робити моніторинг стану жорстких дисків по технології smart з віддалених комп’ютерів у мережі. Адміністратор може проконтролювати температуру HDD, оцінити ступінь зносу і вчасно усунути проблеми з охолодженням дисків або замінити сбоящие пристрою, не чекаючи втрати даних і виходу комп’ютерів з ладу.

У новій модифікації також поліпшена стабільність роботи програми і виправлені різні помилки. За побажаннями користувачів внесені зміни, що спрощують процес початкового налаштування програми і опитування комп’ютерів у великих мережах.

Практически все владельцы веб-сайта понимают что на сегодняшний день самое важно не сколько создание проекта в интернете а сколько его продвижение и получение посетителей из поисковых систем. Поэтому услуга раскрутка сайта в поисковиках всегда популярна и востребована среди клиентов, если вас интересует эта услуга то обращайтесь в компанию www.markintalk.ru – тут вам помогут продвинуть сайт без лишних затрат и максимально быстро!Зверніть увагу:

Добавить комментарий