Рецепт розлочки iPhone 4S від Майкла Капоці

Листопад 18, 2011

Рецепт розлочки iPhone 4S від Майкла Капоці

Майкл Капоці (Michael Capozzi) один з активних членів хакерського угруповування під назвою Chronic Dev Team вирішив поділитися секретом який він знайшов у самій новій моделі смартфона iPhone 4S. Молодий хакер знайшов метод який дозволяє розлочити Айфон без складних дій і втручання в апаратні і програмні процеси пристрою.
Після дій описаних нижче в пристроях iPhone 4S AT&T появиться можливість користування у мережах T-Mobile. Для цього крім зазначених дій знадобиться щей карточка даного оператора, яку треба трошки обрізати для того щоб вона помістилась у смартфон.
Тепер опис процесу розлочки:
Вставляємо оригінальну SIM картку оператора AT & T, і робимо виклик на номер підтримки користувачів мережі, після дзвінка скидаємо виклик і переводимо телефон в режим польоту в літаку. Наступні дії витягуємо картку AT & T і заміняємо і картою T-Mobile , важливо перед цією дією переконатися в тому що доступ до мережі Wi-Fi відключений, для стовідсоткової гарантії того що смартфон не підключиться до Wi-Fi слід в налаштуваннях поставити галочку «Не використовувати це з’єднання». Після того як всі попередні дії зроблені вимикаємо режим польоту в літаку, і телефон почне шукати з’єднання з оператором – на екрані пристрої появиться надпис про те що потрібна активація, після чого відбудеться автоматичне підключення EDGE – про це буде свідчити буква «Е» яка почне відображатись в верхньому лівому куті екрану.


Далі вимикаємо після приблизно півхвилини роботи вимикаємо пристрій, і знову вмикаємо. Після цього появиться вже знайоме нам сповіщення про те що потрібна активація, як тільки появиться хоча б одна сміжка яка показує рівень сигналу мережі треба натиснути в налаштуваннях «Використовувати цю мережу» . Далі витягуємо сімку і вже в котрий раз бачимо повідомлення про потрібну активацію, потім знову вставляємо карту назад і ваш новенький iPhone 4S готовий приймати і здійснювати дзвінки в мережі T-Mobile.
Даний метод буде працювати і на старіших моделях – iPhone 3GS і iPhone 4, але після того як ваш пристрій виключиться або перезавантажиться вам буде потрібно знову проходити всю процедуру спочатку.. Скоріш за все пристій після такого розблокування має працювати і в інших мережах, але про такі данні на даний момент не має інформації.

Всем владельцем котов и кошек следует обратить внимание на интернет ресурс данной тематики www.candycat.ru. Из материалов данного сайты Вы узнаете много полезной информации про свой любимых пушистых друзей, так же можно посмотреть видеоролики как кот плавает, узнать как треировать кошек и много другое !

Джерело новиниЗверніть увагу:

Добавить комментарий