Оновлення продуктів Apple

Листопад 20, 2011

Оновлення продуктів Apple

Як повідомляє інформаційний ресурс iLounge, всіх прихильників продуктів від чекають приємні сюрпризи! Одже популярний девайс iPad в своїй новій модифікації отримає ще тонкіший і вишуканіший корпус, екран пристрою стане ще кращим завдяки подвійній підсвітці, і ще читкішим за вдяки підвишенню роздільної здатності. Як плнається в продажі iPad 3 появиться вже в березні наступного року.

Нові зміни також не обменуть і iPhone, він отримає екран розміром у 4 дюйма, і стане довшим на 8мм. Корпус яблучного смартфона буде виконано з алюмінія, в продажі новинка появиться вже наступного літа, на даний момент модель вже на стадії випробування. Ще одна зміна це відхід від закругленого дизайну корпуса в сторону більшої прямолінійності форм.

Зміни будуть і в дизайні ноутбуків MacBook Pro, які отримають новий більш тонкий корпус і новий більш цікавий дизайн, деталі якого на даний момент нажаль невідомі.
Будемо й надалі слідкувати за розвитком продуктів від Apple і чекати нових більш детальних подробиць.

Всем известно что основа удачного похудения – правильная диета, один из проверенных вариантов это Отруби для похудения, отруби довольно полезная еда, которая поможет вам в нелегком пути похудения. Подробнее про способы похудения на портале – www.netkilo.ruЗверніть увагу:

Добавить комментарий