27 вересня Інтел відкриє сезон планшетів під управлінням ОС Windows 8

Жовтень 4, 2012

27 вересня Інтел відкриє сезон планшетів під управлінням ОС Windows 8

Як виявилося, на кінець вересня заплановано ще один значущий захід, який збирається провести фірма Інтел. Відбудеться він у Сан-Франциско (Каліфорнія, США) в будівлі Музею Сучасного мистецтва і буде присвячена відкриттю сезону Windows 8-планшетів, створених на базі мікропроцесорів Intel Atom Z2760 покоління Clover Trail, які розроблялися спеціально для нової модифікації OS Microsoft Windows 8.

У запрошеннях на захід, які розсилалися журналістам, дослівно говориться: “”медіа-події будуть демонструватися найновіші планшети, у тому числі моделі-трансформери. Крім цього, стануть відомі деталі про наступному поколінні мікропроцесорів Intel Atom (раніше отримав кодову назву “”Clover Trail””)””. “”Серцем”” Clover Trail є мікропроцесор Atom Z2760, який виготовляється по 32 нм технологічному процесу. Характерною особливістю даного чіпа є низьке енергоспоживання, що повинно забезпечити час автономної роботи майбутніх планшетів протягом 8-10 годин.

Захід, який буде проводити фірма Інтел, збере практично всіх провідних ПК-виробників, а саме свою участь підтвердили такі великі вендори як Ленів, Самсунг, Асер, Асус, Делл і ZTE. Головним доповідачем і провідним заходу буде Ерік Рейд (Erik Reid), генеральний менеджер підрозділу мобільних платформ клієнтів компанії Інтел.

Нагадаємо, що планшетні комп’ютери на основі нових мікропроцесорів Інтел отримають повну версію ОС Windows 8, що дозволить застосовувати все, з яким користувачі працювали на пристроях під керуванням ОС Windows 7. Це їхня основна перевага над планшетами на базі OS Windows RT, в яких такі можливості відсутні.Зверніть увагу:

Добавить комментарий