5 вересня: 2-й День народження Нокіа?

Жовтень 4, 2012

5 вересня: 2-й День народження Нокіа?

Складно сперечатися з тим, що в даний час фірма Нокіа переживає далеко не найкращі часи. У цьому ви можете переконатися, ознайомившись з відповідними матеріалами на сторінках нашого ресурсу. Втім, впадати у відчай рано, адже фіни продовжують боротьбу за своє існування.

Як нам стало відомо, на початок осені фірма Нокіа запланувала гучну прем’єру. Ця подія має відбутися в межах заходу Нокіа World 2012, час проведення якого датується 5-6 вересня місце – Гельсінкі. Цілком може бути, що 5 вересня стане знаковим днем для фінської компанії і послужить початком її відродження, хто знає. У цей день Нокіа разом з Майкрософт висунуть світу перший мобільний пристрій, що працює під управлінням ОС Windows Phone 8.

Ймовірно, майбутня новинка – це WP8-смартфон Nokia, що належить сімейству Lumia. В ролі даного апарату повинна виступити нова модель комунікатора, адже, згідно з наявних у нас даних, існуючі нині смартфони Nokia Lumia не підтримують Windows Phone 8.

Наші припущення щодо того, що Нокіа покладає особливі надії на програмну платформу Windows Phone 8 і власні рішення на її базі небезпідставні, адже, по суті, більше фінам особливо сподіватися нема на що. Останнім часом Нокіа істотно здала позиції під натиском Еппл з одного боку і Android-табору на чолі з Самсунг з іншої. До речі, анонс нового смартфона Nokia Lumia зовсім не означає, що фірма відразу поверне втрачене: WP8-апарати готують також конкуренти – НТС, Самсунг і Huawei.

Желаете запечатлеть самые хорошие моменты вашей жизни ? Воспользуйтесь популярной услугой от компании www.verbato.info – фотосессия киев. Именно профессиональная фотосессия позволит вам получить качественные и красивые фотографии которые потом еще долгие года будут радовать вас в семейном альбоме.Зверніть увагу:

Добавить комментарий