52″ дисплей на голові

Жовтень 7, 2012

52″ дисплей на голові

У червні Headplay починає продаж персональної кіносистеми (Personal Cinema System (PCS)) – портативного переглядача фільмів, головними компонентами якого є сонцезахисний козирок, монітор і персональний вьювер. PCS може підключатися до ПК, а на недавньому показі-презентації всі бажаючі могли пограти в Unreal Tournament або подивитися телевізор.

Крім цього, PCS має пульт управління і роз’єм для карти пам’яті, з якою можуть програватися записані фільми, навушники, а також пристрій для навігації по доступому контенту.

С развитием техники и интернета людям стает все легче путешествовать и посещать новые страны, и как правило во многих странах люди общаются на английском языке. Вот по этому очень важно знать и уметь общаться на английском языке – это откроет для вас дороги в новые страны. Наверно изучение английского языка на мальте это самый оптимальный вариант так как это не дорого и очень эффективно, там буквально за несколько месяцев вы сможете выйти на очень высокий уровень и к тому же хорошо отдохнуть на популярных пляжах!

Вартість повного набору становить $499. Спершу пристрій буде продаватися на офіційному сайті, крім цього розробник спробує пояснити призначення і продемонструвати всі можливості пристрою за допомогою торгового шоу. Цільовою аудиторією для Headplay є завзяті гравці, а також мандрівники, які хочуть чогось більшого, ніж прямокутний дисплей, вмонтований у крісло літака.

Для звиклого користувача, відчуття при використанні цього девайса порівнянні з переглядом 52″” телевізора з відстані приблизно в 2 м. Реальний розмір екрану всього 4″”, а величезний розмір зображення досягається використанням незалежно настраеваемых окулярів, таким чином для застосування цього пристрою людині не потрібні очки, будь він дуже короткозорим або ж далекозорою.

Монітор підтримує дозвіл 800×600 px, але фірма працює над версією з високою роздільною здатністю. Крім цього, Headplay працює разом з nVidia над удосконаленням самого ігрового процесу.

Монітор пристрою схожий зі стандартним цифрових ТБ-монітором. Інформація перетворюється в візуальні об’єкти та проектується за допомогою рідких кристалів на кремнієвий або LCOS-чіп – комплексне дзеркало, контролюється мікропроцесором. Headplay застосовує чіпи від Syntax-Brillian, які змонтовані у великих телевізорах для віталень.

До того як збільшити зображення до 52″”, система від Headplay обробляє зображення за допомогою 9 внутрішніх дзеркал для додання оптимального розміру картинки для окулярів.Зверніть увагу:

Добавить комментарий