8 років в’язниці за нові фотографії на Facebook? Це можливо

Вересень 13, 2013

8 років в’язниці за нові фотографії на Facebook? Це можливо

8 років в’язниці за публікацію фотографії на популярному “фейсбуці”? Саме таке покарання загрожує двом молодим людям, які під час рамадану – священного місяця мусульман – опублікували нові фотографії, що показують їх під час споживання свинини.

До речі якщо ви завантажили відео з фейсбуку або вконтакте і не знаєте як його конвертувати для перегляду на смартфоні або планшеті є дуже гарне рішення – популярний відео редактор – який може впоратися з будь-якими завданнями роботи з відеофайлами!

І неважливо, що самі вони не є мусульманами, і неважливо, що заспокоїли, важливо, що вони живуть в Малайзії, де домінуючою релігією є іслам. Елвін Tan, і Вівіан Li відносяться до китайського меншості. Обидва мають трохи більше 20 років. Мабуть, не віддавали собі звіту в тому, який викличе гнів їх фотографії. Можуть потрапити на багато років у в’язниці за ” підбурювання до релігійної ненависті. Не визнали своєї провини, однак до процесу повинні перебувати в сізо.

Як пояснив генеральний прокурор Малайзії, тому що є побоювання, що розмістити в інтернеті кілька фотографій або інформації, які могли б викликати невдоволення. Процес планується почати 24 вересня. Мусульмани складають дві третини 29-мільйонного населення Малайзії.Зверніть увагу:

Добавить комментарий