Керамічна плитка для ванної кімнати

Червень 26, 2015

Керамічна плитка, як облицювальний матеріал, є одним з найстаріших серед усіх відомих. А для ванної кімнати і туалету вона є кращим варіантом, тому що має досить великий ряд переваг перед іншими покриттями. Все частіше і частіше ми застосовуємо плитку у різноманітній кольоровій гамі і форматі, укладаючи її тільки там, де це необхідно – в районі раковини, ванни, душової кабіни. Дизайн ванної кімнати-це звичайно справа смаку. Однак варто добре подумати, якими будуть її складові. Перш за все, враховуйте розмір приміщення. У маленькій ванній кімнаті не дуже добре будуть виглядати великоформатні плитки з темними, матовими кольорами. Вас цікавить укладання плитки і плиточник, заходьте на сайт http://bydyj.in.ua/ тут Ви отримаєте максимально докладну інформацію на питання, що цікавлять Вас.

Набагато краще виглядає плитка, наприклад, розміром 33 х 33 см або навіть 10 х 10 см, звичайно, без надто сильних прикрас. Хорошим рішенням є також застосування мозаїки – невеликих “шматочків” 1,5 x 1,5 або 2 x 2 см, приклеєних на сітці (як правило, оформлені в одному ключі, що полегшує кольорову гаму).
У великих ванних кімнатах, у нас більше свободи. Ми можемо поєднувати обидва кольори, як і види оздоблення, наприклад, ввівши контрасти матового кольору і блискучих поверхонь. Допускається, і навіть бажано декори, то є спеціальні плитки з декоративним мотивом. Вони можуть мати такий же розмір, як основна плитка або мати форму різної ширини планок, корисних для обробки рантів і кутів. Яку площу займе плитка – це рішення індивідуальне. Варто пам’ятати, що там, де вода може потрапляти на стіни, краще застосовувати повністю водонепроникну кераміку. Одним з найбільш важливих якостей плитки є створення нею відчуття тепла і затишку.Зверніть увагу:

Добавить комментарий