Що таке оптимізація сайту?

Вересень 10, 2016

Створення веб-сайту, навіть найбільш цікавого і оригінального контенту не достатньо, щоб сайт здобув успіх і приніс нам бажаний прибуток. Щоб дістатися до користувачів, потрібно дозволити їм знайти нас серед мільйонів, а може бути, навіть мільярдів інших сторінок, а для цього нам потрібна оптимізація. Для проведення правильної оптимізації сайту необхідний нам аудит SEO, який точно визначить, яким чином він повинен бути виконаний.

Якщо ви хочете, щоб Ваш сайт був зручним для користувачів і для пошукових роботів, рекомендуємо seoowl.com.ua студію з веб-просування та seo-оптимізації сайтів SEOOWL. Вам буде запропоновано повний спектр послуг в області оптимізації сайтів.

Поняття аудит seo оптимізації сайту відноситься до всіх заходів, які приймаються для того, щоб користувачі змогли знайти цей сайт за допомогою пошукової системи. Ці дії повинні привести також до того, щоб наша сторона займала якомога більш високу позицію в результатах пошуку. Оптимізація сприяє кращому розумінню змісту сайту пошуковими роботами мережі, отже, для її відображення в момент, коли користувач набере певне ключове слово або фразу. Без нього навіть найкращі рекламні заходи можуть не принести очікуваних результатів.

Оптимізації піддаються елементи створення сайту і контенту на ньому розміщені. Ці процедури зроблять сторінку помітнішою і зручною для робот пошукових систем. Після оптимізації коду, можна приступати до оптимізації контенту, розміщених на даній веб-сторінці, звичайно знову у відповідності із звітом про SEO аудит. Очевидно, що вони повинні бути цінними для користувачів, але є ще кілька інших запитань, на які слід звернути увагу. Текст повинен бути унікальний, пов’язаний з назвою сайту і містити слова або ключові фрази . При їх застосуванні, слід дотримуватися помірності, так як мова не йде про те, щоб нашпигувати ними наш сайт. Перебільшення зменшить читаність контенту і аж ніяк не сприятиме досягненню бажаного ефекту. Фахівці стверджують, що фрази, не повинні складати більше 5% від усього тексту. Ми повинні пам’ятати також про те, що важлива черговість, з якою ключові слова з’являються в тексті. Чим вище вони розміщені, тим більше значення приписує їм роботу мережі. Також варто зробити поділ більш довгих сторінок на декілька більш дрібних, оскільки деякі роботи не читають весь текст. При оптимізації контенту сайту слід також звернути увагу на використання заголовків, які збільшують його сприйняття і відмінностей, таких як напівжирний шрифт або курсив.

Варто подбати також про оптимізацію внутрішніх посилань, для того, щоб роботи мережі і користувачі могли вільно пересуватися нашому сайті. Посилання повинні мати вид повідомлення і вести тільки на сайти, на яких не очікується помилок або взагалі ніякого змісту. Також слід уникати укладати описів типу “натисніть тут” і подбати про логічному розміщення посилань.Зверніть увагу:

Добавить комментарий