Вибираємо смартфон

Жовтень 10, 2016

Смартфони в даний час невід’ємна частина нашої реальності. Смартфони розрізняються за розміром екрана, доступними функціями і продуктивністю.

Якщо Вам потрібна консультація юриста чи адвоката, в такому випадку рекомендуємо правова допомога , до Ваших послуг професійні юристи та адвокати , які допоможуть вирішити будь-які правові та юридичні питання. Більш детальну інформацію Ви знайдете на сайті gallex.com.ua, основною метою компанії, є юридична та адвокатська допомога в максимально короткі терміни , досягнення потрібного результату з мінімальними фінансовими і тимчасовими витратами для Вас.

До ключових виробників на ринку смартфонів відносяться, перш за все, Huawei, ASUS, Apple, Microsoft, Samsung і LG. Крім них, все більшу популярність набувають також і такі марки, як OnePlus або Meizu, які своєю продукцією не поступаються топ-моделям на зразок iPhone 6 або Samsung Galaxy S6.

Вибір відповідного смартфона, це завжди серйозне і відповідальне рішення, тому, щоб трохи спростити собі завдання , завжди варто переглянути відгуки інших користувачів, а також професійні тести смартфонів.

Наприклад Samsung Galaxy S7 , має одну з кращих камер серед смартфонів, але Galaxy S8 буде ще краще. Припускають, що це буде подвійна камера, яка повинна виділитися численними вдосконаленнями.

Між тим, Samsung передбачив у Південній Кореї два нових імені: LightUp Camera Light+ Камера. Поки що немає впевненості, що вони пов’язані з камерою для Galaxy S8, але це дуже можливо. В обох випадках ми знаходимо опис такого змісту: сенсор камери для посилення яскравості і чіткості цифрових зображень і фотографій, виконаних в умовах недостатнього освітлення.

Тому дуже можливо, що наведене вище стосується другого сенсора з подвійної камери Samsung Galaxy S8, яка буде підтримувати зйомку в умовах низької освітленості, як вночі. Припускають, що один об’єктив повинен мати матрицю 16 Мп, а другий-8 Mpix.

Samsung Galaxy S8 вже в розробці, але побачимо його тільки в районі лютневих виставок Mobile World Congress 2017, який стартує 26 лютого.

При виборі смартфона потрібно враховувати безліч факторів, якщо ж у вас категорично немає часу на вивчення технічних нюансів – можете просто вибрати в каталозі відповідний діапазон цін і скористатися сортуванням моделей по популярності чи новизни.Зверніть увагу:

Добавить комментарий