Аарон Шварц може загреміти за грати на 35 років!

Вересень 15, 2011

Аарон Шварц може загреміти за грати на 35 років!

Аарона Шварца – американського інтернет-бізнесмена звинуватили у викараданні 4.8 мільйонів наукових статей з мережі Технологічного інституту в Массачусетс. В США почався судовий поцес який розтавить крапки над Ї в цій справі
Як відом Аарон завжди боровся за свободу слова в мережі,і вкрав всі ці документи виключно для безкоштовного розповсюдження через файлообмінники. Однак такий вчинок, гідний легендарного Робін Гуда, чомусь був сприйнятий як справжній злочин. Заповзятливому хакеру загрожує термін 35 років тюремного ув’язнення за звинуваченням в інтернет-шахрайстві і штраф в 1 мільйон доларів США.Його звинувачують також у нанесенні ушкоджень захищеним комп’ютерним мережам, шахрайстві і скачуванні інформації з чужих комп’ютерів без законних підстав.
Агентство Reuters пише, що Аарон Шварц зробив злом архіву Массачусетського технологічного інституту, який був доступний лише за передплатою, минулої осені,і викрав звідти більше 4 мільйонів статей, що належали JSTOR (некомерційна організація). Багато з цих статей були взагалі недоступні для публічного доступу, а в цілому доступ до цього архіву обходився ВУЗам Америки в 50 тисяч доларів на рік.
Аарон не встиг реалізувати задумане і викласти в мережу ці документи, ймовірно,такий великий термін загрожує йому тюремного ув’язнення носить швидше профілактичний характер, щоб запобігти подібним випадкам у майбутньому.Зверніть увагу:

Добавить комментарий