ABBYY CardHolder впорядкує візитки на Айфон

Жовтень 7, 2012

ABBYY CardHolder впорядкує візитки на Айфон

Фірма ABBYY випустила новий додаток ABBYY CardHolder для Айфон. Програма зчитує інформацію з візитних карток і зберігає зображення в цифровий візитниці, не переповнений при цьому адресну книгу мобільного пристрою.

Завдяки технології оптичного розпізнавання тексту ABBYY Мобайл OCR Engine програма розпізнає всю контактну інформацію на візитній картці – ім’я, прізвище, посада, назва компанії, телефон, електронну пошту, адреса сайту – і дозволяє редагувати результати, включаючи типи контактних даних. ABBYY CardHolder має власний архів, що дозволяє зберігати візитні картки в групах, в залежності від тематики – робочі контакти, інтереси або хобі, що істотно спрощує пошук потрібної інформації. При цьому контакти з візитівки не змішуються з даними з адресної книги Айфон.

Працювати з додатком також просто, як і з адресною книгою Айфон. Щоб скористатися збережену інформацію, наприклад, подзвонити за вказаним телефоном, написати лист, SMS або перейти на сайт, потрібно натиснути на кнопки із зображенням цих дій при перегляді візитки.

“”ABBYY продовжує робити переваги технології оптичного розпізнавання тексту ще більш ніж доступними для широкої аудиторії. Наша нова програма ABBYY CardHolder допомагає створювати в Айфон зручне та надійне сховище візитних карток. Ця проста в застосуванні електронна візитниця, заснована на технології розпізнавання, ідеально підходить для зберігання контактної інформації, пов’язаної не лише з роботою, але і з розвагами і повсякденним життям””, – говорить Катерина Солнцева, директор департаменту продуктів для мобільних платформ компанії ABBYY.

ABBYY CardHolder розпізнає тексти на 20 мовах, у одномовних і багатомовних візитних картках. Також програма дозволяє керувати власною контактної базою. Щоб перенести збережену інформацію на інший телефон або ПК, користувачі можуть створювати резервні копії даних зі своєї візитниці, застосовуючи синхронізацію через iTunes.

При бажанні користувачі ABBYY CardHolder для Айфон можуть придбати розширену версію програми. Вона дозволяє вибирати, де зберігати інформацію з візитних карток: в адресній книзі Айфон, в цифровий візитниці або в обох місцях одночасно. Інша додаткова шанс програми – миттєвий пошук інформації про нові контакти на картах і в популярних соціальних і ділових мережах, таких як Твіттер, Фейсбук і LinkedIn.

ABBYY CardHolder для Айфон поширюється через магазин додатків Еппл AppStore (купівля та завантаження доступні через iTunes). Мінімальна вартість програми становить $2,99. Підтримуються Еппл Айфон 3GS і Айфон 4 (з операційною системою iOS 4.3 і вище) з автоматичним фокусуванням камери.

При уходе за ребенком важны все детали, и крайне важно высокое качество всех окружающих его вещей. Если вы желаете купить детское постельное белье для новорожденного по самым выгодным ценам и самого высокого качества то загляните в специализированный магазин www.mamasandpapas.ru – тут вы найдете самые хорошие предложения по товарам для детей!Зверніть увагу:

Добавить комментарий