ABBYY Файнридер Engine 10 – нова версія SDK

Жовтень 7, 2012

ABBYY Файнридер Engine 10 – нова версія SDK

Фірма ABBYY випустила нову версію SDK ABBYY Файнридер Engine 10 для вбудовування функцій оптичного розпізнавання тексту в додатку незалежних конструкторів. В оновленні збільшена швидкість розпізнавання, підвищена його якість і поліпшена впровадження технологій.

ABBYY Файнридер Engine 10 обробляє українські тексти на 44% швидше в порівнянні з попередньою версією, а швидкість розпізнавання для основних європейських мов (англійська, німецька, французька, італійська, іспанська) зросла майже вдвічі. В поєднанні з технологією мультипроцесорного обробки, коли частині багатосторінкового документа розпізнаються на декількох процесорах одночасно, це істотно підвищує ефективність і продуктивність кінцевого програми.

ABBYY Файнридер Engine 10 підтримує 198 мов розпізнавання і забезпечує високу якість розпізнавання азіатських мов. У новій модифікації точність розпізнавання китайської, японської і корейського підвищена на 40% в порівнянні з попередньою. Крім цього, підтримуються багатомовні документи, розпізнавання більш ніж 15 видів одномірних і основних двовимірних штрихкодів. Доступні і спеціальні функції для обробки фотографій в документах.

Для зручності конструкторів в ABBYY Файнридер Engine 10 розширені можливості API. Зараз в процесі створення власного програми творці можуть скористатися спеціальними профілями, налаштованими для вирішення деяких типових завдань, таких як конвертація документів для збереження в архіві, перетворення документів для їх подальшого редагування, витяг опорного тексту, штрихкодів або міток.

Нова версія SDK надає широкі можливості по роботі з файлами формату PDF (включаючи PDF/A для архівного зберігання). А саме, ABBYY Файнридер Engine 10 пропонує цілий ряд режимів збереження: найкращої якості, максимальної швидкості, з мінімальним розміром файлу або збалансований режим. Крім цього, SDK дозволяє створювати Pdf файли з ультрависоким стисненням MRC (Mixed Raster Content), в результаті якого візуальні характеристики документа не страждають.

У ABBYY Файнридер Engine 10 поліпшена технологія адаптивного розпізнавання документів (ADRT), за допомогою якої SDK зберігає структуру багатосторінкового документа, обробляючи його як неподільне. Версія ADRT 2.0 не лише виділяє колонтитули, виноски, нумерацію сторінок і заголовків, підписи картинок і графіків, але також відновлює зміст документа, стилі шрифтів та заголовків.

В новій модифікації ABBYY Файнридер Engine нам вдалося сумістити несумісне: чудову точність розпізнавання і високу швидкість обробки, – говорить Андрій Ісаєв, директор департаменту продуктів для конструкторів. – Традиційно вважається, що це 2 взаємовиключних параметра, але нашим вченим і інженерам вдалося створити спеціальний режим, в якому вони чудово поєднуються. Цей режим трохи поступається в якості розпізнавання самому точному режиму, але при цьому швидкість обробки до 2-х разів вище в порівнянні з самим швидким режимом попередньої версії продукту

Для всех любителей красивых и талантливых девушек Катя Самбука будет настоящим открытием, честно говоря выглядит она просто великолепно, посмотреть свежую подборку ее фотографий можно на популярном сайте www.kinonora.ru, тут вы найдете страницу Катя Самбука фото 2012 – где выложенные качественные и очень красивые фотографии этой девушки.Зверніть увагу:

Добавить комментарий