Acer Aspire S3 потужний сучасний ультрабук

Листопад 20, 2011

Acer Aspire S3 потужний сучасний ультрабук

В попередній публікації про розвиток і зростаючу популярність ультра тонких ноутбуків ми згадували про модель Acer Aspire S3 і вирішили написати по цю модель трошки детальніше.
Отже перша презентація ультрабука від компанії Acer відбулась на виставці сучасних технологій IFA 2011. Модель незважаючи на тонкий і витончений корпус отримала потужний і енергоємний процесор Intel Core i7 другого покоління з архітектурою Sandy Bridge, а також сучасний твердотілий жорсткий диск 240 ГБ. Екран Acer Aspire S3 отримав розміром 13,3 дюймів і роздільну здатність у 1366 x 768 пікселів цього достатньо для комфортної роботи в інтернеті і офісних програмах.

Для швидкої роботи програм модель оснащена 4 ГБ оперативної пам’яті. Для комунікації є модуль Wi-Fi і Bluetooth 4.0. По завіренням розробників Acer Aspire S3 може працювати в автономному режимі приблизно 7 годин при середньому навантаженні. Це доволі хороші показники якщо враховувати те що вага ультрабука всього 1,4 кг, а товщина корпуса 1,3 см!
Вартість моделі Acer Aspire S3 оснащеної чіпом Intel Core i7 складе 1299 доларів США, придбати модель можна буде на популярних сайтах Amazon,TigerDirect і BestBuy.com. В продажі буде доступна і простіша модель оснащена процесором Core i5, ії вартість складе 899 доларів.

На портале DataGamesвы найдете самые интересные флеш игры, причем коллекция обновляется каждый день и Вашему вниманию представляется только самые интересные и красивые игры! Популярные игры такие как игры кулинария для девочек, Мода Мания, Воздушный шар, Кошка-красотка и другие не дадут Вам скучать, также на сайте есть возможность оценить понравившеюся гру и поднять ее рейтинг в каталоге.Зверніть увагу:

1 коментар

Трекбеки/Пинги

  1. З розвитком ультрабуків вартість їх буде суттєво зменшуватись! - [...] 000-300 000! Про першу модель ультрабука від Acer під назвою Aspire S3 яку вже можна придбати ми вже писали…

Добавить комментарий