Acer TravelMate 8481T – найкраща модель для відпочинку та подорожей!

Листопад 11, 2011

Acer TravelMate 8481T – найкраща модель для відпочинку та подорожей!

Для тих людей які люблять подорожувати компанія Acer розробила новий ноутбук, за завіреннями розробників це найкраща модель для тих хто бажає взяти з собою на відпочинок переносний комп’ютер. Давайте розглянемо чим же ця модель так хороша.
Назва моделі відповідає призначенню TravelMate 8481T, корпус ноутбука зроблений з магнієво-алюмінієвого сплаву це надає йому міцність і стійкість до пошкоджень. Найбільше чим пишаються розробники це довгий час автономної роботи – 12 годин без підзаряки! Тепер Ви можете рішуче вирушати наприклад у відпочинок на море і брати з собою надійного технічного друга який буде розважати компанію мультимедійними функціями не менше ніж півдня!

Отдых в Крыму по праву считается одним из самых запоминающихся и примечательным, если будете собираться на отдых в Крым обязательно обратите внимание на Гурзуфу. Гурзуф отдых это море незабываемых впечатлений и радости! На сайте otdyh-v-gurzufe.com вы сможете легко подобрать квартиру для отдыха в Гурзуфе

Начинка ноутбука теж непогана – в основі моделі двоядерний процесор з тактовою частотою 1.6 ГГц Intel Core i5-2467UM Dual Core. Для нормальної швидкодії додано оперативну пам’ять у розмірі 3 гб. Жорсткий диск 320 гб вмістить багато фільмів та музики ну і звичайно фото з подорожі або просто відпочинку. Для обміну даними і виходу в інтернет є модулі обладнана Wi-Fi, Bluetooth і Ethernet. Встановлено вхід HDMI, порти USB 2.0 і USB 3.0.
Ще одна цікава характеристика це невелика вага моделі всього 1,75 кг – Ви зможете носити ноутбук на пляж або у подорожі без зайвих проблем.
Компанія Acer планувала почати продаж цієї моделі у початку вересня 2011 року, але на данний момент судячи з відсутності моделі в українських інтернет магазинах моделі ще немає в продажі…
Думаю до наступного літнього сезону відпусків TravelMate 8481T появиться у продажі і можна буде брати її з собою на море або інше місце відпочинку.Зверніть увагу:

Добавить комментарий