Adobe Photoshop Elements

Серпень 14, 2011

Adobe Photoshop Elements

Хоча Фотошоп створювався як потужний професійний засіб створення та обробки цифрової графіки, його часто використовують як простий редактор «фоток», не розуміючи, що 95% усіх його можливостей залишаються незатребуваними.

Для таких «побутових» завдань Adobe створила унікальний продукт Adobe Photoshop Elements. Він включає в себе власне Adobe Photoshop Elements 9 для обробки і редагування фотографій і зображень, а також ексклюзивний каталогізатор фотографій з великими функціями автоматичного аналізу та угруповання зображень.Photoshop Elements купити може будь-який користувач, який навіть не працював раніше з продукцією Adobe.

А ті, хто є адептом фотошопу, будуть здивовані, що цей зручний продукт, не втратив всіх унікальних можливостей  Adobe Photoshop. Adobe Photoshop Elements 9 володіє спеціально організованим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.Великі кольорові значки інструментів з ясними і зрозумілими, вичерпними текстовими та графічними підказками допоможуть в роботі як новачкам, так і досвідченим користувачам. Робочий простір організовано за тим же принципом, що й більшість продуктів Adobe,але має орієнтацію на «домашнього» користувача – тобто насичене «розумними» підказками та елементами управління. Як і у всіх продуктах Adobe, все можна настроювати по своєму бажанню, комбінувати ті панелі інструментів і функцій, які вам більш зручні. У Adobe Photoshop Elements зібрані всі дійсно популярні і потрібні інструменти,такі як інтелектуальне виділення областей, масштабування і обрізка зображення, корекція з урахуванням фонового зображення, відновлення зіпсованих частин і так далі. Плюс до цього додані спеціальні автоматичні інструменти, яких навіть немає в основній версії Adobe Photoshop.Зверніть увагу:

Добавить комментарий