Advanced IP Scanner 2.0 для сканування мереж

Грудень 19, 2012

Advanced IP Scanner 2.0 для сканування мереж

Фірма Фаматек випустила нову версію безкоштовною мережевий утиліти Advanced IP Scanner для сканування комп ’ ютерних мереж різних розмірів на базі Windows. Крім інформації про комп’ютерах, нова версія утиліти дозволяє знайти і отримати доступ до загальних папок, HTTP, HTTPS і FTP.

Advanced IP Scanner 2.0 дозволяє здійснювати віддалене вимикання одного або відразу декількох комп’ютерів мережі, а також віддалене включення систем, що підтримують технологію-Wake On-LAN. Крім цього, утиліта може знаходити комп’ютери, на яких встановлено ЗА Radmin Server, і підключатися до них у режимах управління, обміну файлами, Telnet і ін. Свіжий метод сканування на основі ARP забезпечує більш ніж повні і точні результати. Зміни торкнулися і користувальницького інтерфейсу, який був повністю переписаний і став набагато зручніше.

Чтобы полностью оборудовать складские помещения для качественной работы, то предлагаем обратиться к профессионалам. Контейнеры складские, тележки и Колеса для тележек в широком ассортименте в “ТД”Складская техника”.. Ознакомьтесь со всем ассортиментом на сайте производителя.Зверніть увагу:

Добавить комментарий