Aerocool CyborgX: корпус для геймерів і ентузіастів

Грудень 15, 2012

Aerocool CyborgX: корпус для геймерів і ентузіастів

Наступний цікавий комп’ютерний корпус з’явився на небосхилі IT-ринку: тайванська компанія Aerocool Advanced Technologies оголосила про старт збуту “”апартаментів для ПК”” під ім’ям CyborgX. За заявою конструкторів, даний пристрій призначений, перш за все, для геймерів і ентузіастів, тобто для тієї категорії користувачів, якій не все одно в яких умовах живе “”залізо””.

Корпус Aerocool CyborgX зроблений у форм факторі Mid Tower -, його розміри рівні 460 x 200 x 540 mm. Слід відмітити, що новинка виготовлена з якісної японської 0,6-мм стали стандарту SECC: такий підхід виробника зменшить температурні і шумові показники десктопа, зібраного в корпусі CyborgX. На передній панелі кейса можливо бачити 5 5,25-дюймових відсіків, а також роз ’ єми USB, e-SATA і аудіо-конектори на верхній частині корпусу.

Комп’ютерний кейс CyborgX припускає безгвинтову складання, ентузіастам припадуть до смаку просвердлені в заводських умовах кріплення для інсталяції системи водяного охолодження. Додаткове охолодження в анонсованому корпусі реалізовано у вигляді 2-х 120 мм вентиляторів зі швидкістю обертання 1500 об/хв, встановлених в передній і задній його частинах. Вартість новинки становить близько 63 євро

Увековечить память о покинувших этот мир, дорогих нам людям можно, установив памятник. Большой выбор и доступные цены предлагаем http://monument.by/. Специалисты помогут в подборе необходимого памятника из любого материала. Так же ві можете расчитывать на хорошие скидки в зимний период!Зверніть увагу:

Добавить комментарий