Aerocool представила нові корпуси

Грудень 15, 2012

Aerocool представила нові корпуси

Фірма Aerocool представила нові моделі комп’ютерних корпусів на виставці CeBIT 2012, яка проходила з 6 по 10 березня 2012 року в Ганновері. Незабаром новинки надійдуть у продаж на території РФ і СНД.

У числі анонсів – освіжена версія корпусу Aerocool Strike-X, виконана в білій колірній гаммі з чорними внутрішніми елементами. Aerocool Strike-X Advance White Edition обладнаний поліпшеним шасі. За допомогою перехідників, які входять в комплект, власник зможе встановити до семи 2,5-дюймових або 3,5-дюймових накопичувачів.

Крім цього, кожен перехідник можливо застосовувати для установки звичайного 120-міліметрового вентилятора безпосередньо на HDD. Також перехідники можливо встановити на передню стінку корпусу, поставивши 120-міліметрові вентилятори для вдування холодного повітря.

У новій моделі Aerocool реалізована шанс підключення USB 3.0 на внутрішньому порт материнської плати. Якщо на материнській платі немає роз ’ єми USB 3.0, цей же кабель можливо застосовувати для підключення по шині USB 2.0.

Інша новинка – Aerocool Xpredator Evil Green Edition. В конструкції корпусу використовується японська сталь SECC товщиною 0,8 і 1 mm. Модель виконана в чорному кольорі, а деякі деталі пофарбовані в зелений колір.

Корпус має достатню ширину і глибину для установки High-End відеокарт довжиною до 330 mm. Модель забезпечує підтримку новітніх мікропроцесорів, материнських плат, пристроїв з інтерфейсом USB 3.0 і SSD-дисків. Отвори для кабелів на лотку для материнської плати розташовані таким чином, що всі проводи можливо акуратно сховатися позаду лотка. Для того щоб не пошкодити кабелі, крайки отворів захищені гумовими накладками.

Любители новых мультсериалов буду рады! Теперь все серии самого популярного мультфильма можно посмотреть на одном сайте http://masha-i-medved.net/ . Маша и медведь – любимые герои современных детишек!Зверніть увагу:

Добавить комментарий