Allied Telesis і "Акваріус" – партнери

Грудень 14, 2012

Allied Telesis і "Акваріус" – партнери

Фірма Allied Telesis уклала партнерську угоду з компанією Акваріус. У межах угоди устаткування Allied Telesis буде використовуватися в комплексних рішеннях і проектах компанії “”Акваріус”” та її партнерів для корпоративних замовників, насамперед в області охорони здоров’я, побудови ЦОД і систем відеоспостереження.

Фірма Allied Telesis привласнила “”Акваріус”” найвищий партнерський статус “”3 Star партнер”, який, крім класичних інструментів партнерської підтримки, забезпечує пряму технічну і комерційну підтримку в роботі з замовниками на етапі пресейла і при реалізації проектів, а також шанс проведення спільних масштабних маркетингових програм просування.

Часто бывает так что старая мебель намного лучше по качеству чем новая, и если вы хотите привести старую мебель в порядок то рекомендую вам воспользоваться услугой – ремонт мебели от компании mebprom-remont.ru – специалисты компании сделают все на самом высшем уровне !

Крім цього, фахівці “”Акваріус”” зможуть пройти навчання і отримають доступ до партнерської порталу Allied Telesis.

“”Рішення про укладення партнерської угоди продиктоване прагненням інтегрувати технології і розробки Allied Telesis в наші комплексні рішення, – відзначає гендиректор ГК “”Акваріус”” Володимир Шибанов. – Стратегічне партнерство дозволить нашим компаніям консолідувати багаторічний досвід виробництва високотехнологічних продуктів і отримати шанс виходу на нові ринки. Безперечно, угоду про партнерство має цікаві перспективи, і ми сподіваємося, що нам вдасться їх реалізуватиЗверніть увагу:

Добавить комментарий