Апаратні вимоги OS Windows 8 досить скромні

Вересень 14, 2011

Апаратні вимоги OS Windows 8 досить скромні

По інтернету вже у всю обговорюють нову версію OS від компанії Microsoft під назвою Windows 8 Developer Preview, яку було представлено на конференції BUILD
На данний момент вже стали відомі апаратні вимоги для цієї операційної системи під x86 системи. ARM версія поки не повідомлялася, мабуть у зв’язку з відсутністю готових пристроїв, на яку систему вже можна поставити.Мінімальні вимоги здивували журналістів – вони виявилися незвичайно низькими, що дозволяють ставити ОС навіть на досить слабкі нетбуки.
Втім, це не особливо дивно, оскільки Windows 8 розрахована не тільки на повноцінні продуктивні комп’ютери, а й на планшети -у неї вдосконалена складова для роботи із сенсорними дисплеями. Так, для Windows 8 потрібно, як мінімум, одноядерний 1 ГГц процесор x86, 1 ГБ пам’яті оперативної пам’яті для 32-бітової версії і 2 ГБ – для 64-бітної.

Що стосується простору для зберігання даних, то для використання 32-бітної Windows 8 буде потрібно 16 ГБ, а для 64 -бітної – 20 ГБ. Крім цього, потрібна графіка з підтримкою, як мінімум, DirectX 9, а інтерфейс Metro зможе працювати на дисплеях з роздільною здатністю 1024×768 пікселів від, а оптимальним був би екран 1366×768 пікселів і вище з підтримкою multi-touch. Крім того, у Windows 8 передбачена підтримка різних сенсорів – акселерометра, гіроскопа,цифрового компаса, а також NFC. Ймовірно публічна бета-версія операційної системи буде представлена приблизно в січні наступного року, а фінальна версія відправиться до виробником найраніше в квітні.

Только особая программа антивирус, которая разработана профессиональными специалистами, помогает обеспечить защиту информации. Программы-антивирусы считаются наиболее популярными утилитами среди пользователей, они проверяют компьютер на присутствие вирусов, защищают от их вторжения.

Для работы с фотоснимками и создания разнообразных иллюстраций лучше пользоваться фотошопом, который довольно распространен среди пользователей.

Утилита Reader применяется для просмотра цифровых изданий, которые в наше время приобрели огромную распространенность.

При загрузке файла через Сеть особенно значимо уменьшить его объем, что позволяет осуществить использование приложений-архиваторов, например WinRar.

Переводы с помощью программ не могут дать хорошее качество, но общий смысл текста вы сможете понять. Сейчас на рынке программного обеспечения существует несколько фирм, среди которых компания microsoft является наиболее популярным производителем.Зверніть увагу:

Добавить комментарий