App Directory – магазин розширень для Skype

Вересень 8, 2011

App Directory – магазин розширень для Skype

Як відомо Skype одна з найвідоміших і популярніших програм для спілкування. На данний момент кількість користувачів цієї программи Skype перевалило за 600 мільйонів!
Skype можна запустити на для Mac OS, Windows і Linux є також версії Skype,розроблені для мобільних платформ і навіть для декількох моделей телевізорів.
Розрбники програми запустили новий сервіс Skype App Directory тут користувачі можуть завантажити безкоштовні або платні корисні розширення до програми.

В App Directory програми розділені на сім категорій – засоби здійснення віддаленого доступу на робочий стіл, інструменти для бізнесу, програми, службовці для відправки / отримання повідомлень факсу, утиліти, що служать для запису як голосових, так і відеорозмови, а також плагіни і програми для здійснення мобільного відеозв’язку.
Зараз в магазині доступно більше 20 з гаком платних і безкоштовних програм. Ці програми підходять і для Windows, і для Mac OS X.

Немає у App Directory лише додатків для Linux.
Звичайно, програми, випущені на основі API Skype, були й раніше, однак поява App Directory нарешті об’єднало їх на одному ресурсі.Магазин планують поповнювати й далі. Розробники нових додатків зможуть додати їх в App Directory тільки після того, як ці програми затвердить адміністрація Skype.
Адреса http://shop.skype.com/apps/

Вода с давних времен притягивет людей. Вы собрались в комфортное водное приключение? В поисках информации по продаже яхт в Украине ? Обратитесь к экспертам в этом деле – компании NSK-Yachts.Зверніть увагу:

Добавить комментарий