ASUS Eee Pad MeMo планшет завдяки якому легко спілкуватись з друзями!

Грудень 1, 2011

ASUS Eee Pad MeMo планшет завдяки якому легко спілкуватись з друзями!

Компанія ASUS впевнено займає лідерство у виробництві популярних на сьогоднішній день планшетів.Не встигли ми написати про перший планшет в якому використано чотирьох ядерний процесор ASUS Eee Pad Transformer Prime як в мережі появилась цікава інформація про модель ASUS Eee Pad MeMo, яка як і перша модель надійде у продаж у січні наступного року.
Планшет ASUS Eee Pad MeMo було продемонстровано на виставці Consumer Electronics Show 2011 яка відбувалась на початку цього року, далі модель була виставлена на виставці на CeBIT 2011 і по інформації розробників повинна була надійти у продаж ще в червні, але виробництво планшетів було зупинено по невідомим причинам. Можливо інженери компанії ASUS знайшли недоліки у планшеті і виправляли іх, для того щоб представити на суд користувачів ідеальну модель.

Традиційно ASUS випускає особливі планшети які постійно чимось зацікавлюють покупців, модель ASUS Eee Pad MeMo не стала винятком! Це планшет завдяки якому ви можете зручно телефонувати, так ми не помилилися – планшет оснащено міні телефонною трубкою, яка в свою чергу зв’язується з пристроєм по Bluetooth! Для комфортної роботи з програмами і перегляду відео високої роздільної здатності планшет оснащено процесором Qualcomm MSM8260 з тактовою частотою 1,2 ГГц, також на борту дві камери – основна 5мп, і додаткова фронтальна для відеозвінків у 1,2 Мп. Звичайно ж пристій обладнано приймачами Wi –Fi і Bluetooth. Модель буде продаватись з різними об’ємами пам’яті. Найменший доступний об’єм буде 8 Гб, найбільший 64 Гб.

Про вартість планшета на даний момент інформації немає, будемо чекати більш детальної інформації по цінах і характеристиках моделі ASUS Eee Pad MeMo ближче до дати появи у продажу.

Собираетесь на зимних каникулах провести попутешествовать? Загляните в приветливый и красивый город где очень доброжелательно относятся к туристам – в Одессу! Для комфортного жилья на несколько дней вам предоставят свои услуги отели Одессы. Один из лучших отелей Одессы это отель Роял Стрит, информацию о нем Вы найдете на сайте www.royalstreet.com.uaЗверніть увагу:

Добавить комментарий