ASUS Eee Pad Transformer Prime – вже в продажу!

Грудень 1, 2011

ASUS Eee Pad Transformer Prime – вже в продажу!

Довгоочікуваний планшет ASUS Eee Pad Transformer Prime – вже у продажу ! На даний момент ця модель доступна тільки для тайванських користувачів, які першими оцінять всі переваги потужного чотирьох ядерного процесора NVIDIA Tegra 3 – на якому працює ця модель. Наступні щасливчики які зможуть протестувати пристрій це американці, на ринку США модель ASUS Eee Pad Transformer Prime появиться в продажі 8 грудня. Нам же доведеться трошки почекати, на європейському ринку модель буде представлена лише у січні наступного року…


Давайте пройдемось по характеристикам моделі: саме основне на що треба звернути увагу це потужний процесор NVIDIA Tegra 3 який вперше застосовується у планшетах.Екран планшету також заслуговує уваги це сенсорний дисплей зроблений по технології Super IPS, який отримав роздільну здатність у 1280 x 800 пікселів. Основна відеокамера у 8 Мп здатна знімати відео у HD якості роздільною здатністю 1080p, додаткова фронтальна веб-камера для відеозвінків 1,2 Мп.
Доречі назву Transformer Prime планшет отримав неспроста – за допомогою додаткової клавіатури, планшет моментально може перетворитися на повноцінний ноутбук!
Модель ASUS Eee Pad Transformer Prime буде продаватися у двох версіях, різниця між якими буде в об’ємі пам’яті. Отже перша версія з 32 Гб пам’яті обійдеться користувачам у 499,99 доларів США, друга у 64 Гб буде коштувати 599,99 баксів.
Хотілось би сказати що модель дійсна варта уваги і чекати появи ASUS Eee Pad Transformer Prime в магазинах нашої країни лишилось не довго.

Знаменитый Игровой автомат Пробки теперь доступный онлайн !

Социальные сети позволили людям которые в какое-то время учились, работали либо отдыхали вместе и на сегодняшний день живут в разных городах общаться в удобной форме обмениваться фото и видео материалами. Однозначно одна из самых популярных социальных сетей это В Контакте.
Информацию о том как создать официальную страницу вконтакте Вы найдете перейдя по этой ссылке. И так от регистрации в популярнейшей социальной сети Вас отделяет всего несколько минут!Зверніть увагу:

Добавить комментарий