АТС Univerge SV 8300 професійна АТС

Лютий 9, 2013

АТС Univerge SV 8300  професійна АТС

NEC Univerge 8300 – це не офісна АТС і не просто станція IP-телефонії, це щось набагато більше. І, відповідно, набагато складніше як у пристрої, так і в налаштуваннях.

Отже, комунікаційний сервер NEC Univerge 8300 являє собою модульно розширювану станцію (тобто масштабовану під бажання замовника), що підтримує до 512 абонентських ліній і до 1152 номерів. Фізично може бути розміщена в стандартній 19-дюймові серверної стійці. У нас вона так і стоїть (фото)

Власне, сама АТС – це верхній ящик. А те, що знизу – це і є комунікатор.

АТС представляє із себе доповнюється пристрій зі слотами для інтерфейсних плат IP-телефонії:

Головний недолік цієї махини – це складність її налаштування. У нас вона коштує півроку, і за всі ці півроку наші специ її налаштовувати намагалися (за інструкцією, між іншим). Тільки за місяць, напевно, працює без глюків. До цього то зависала ні з того, ні з сього, то канал зв’язку втрачала, хоча у нас оптика лежить на 1 мегабіт… Після перезавантаження завантажує конфіг-файл з сервера – це триває хвилин 10-15… загалом, претензій було багато.

Проте, зараз працює – просто клас! Зв’язок нормальна, якісний і швидкий.

У процесі експлуатації виявив, що дуже чутлива до відсутності заземлення – з’являються шуми в лінії, причому досить гучні.

У нашій конфігурації (на фото) нам вона обійшлася десь в районі 150 тисяч. Виробники позиціонують дану АТС як “рішення, адресований середньому бізнесу”, однак мені здається, що середній бізнес і близько таке не потягне, благо що є вибір і з дешевших моделей.

Вы хотите вывести свой бизнес на новый уровень ? В таком случае вам поможет – рекламное агентство в Киеве, специалисты которого найдут лучший подход к рекламе ваших товаров и услуг и сделаю все возможно е что бы у вас было много клиентов!Зверніть увагу:

Добавить комментарий