Банківська картка з екраном і клавіатурою

Листопад 9, 2011

Банківська картка з екраном і клавіатурою

Компанія Visa вирішила здивувати своїх користувачів і ввела в дію нову банківську карту, особливість якої – справжній рідкокристалічний екран! Новинка отримала назву CodeSure Matrix Display Card. Основне призначення даної карти це купівля товарів в інтернет магазинах, для оплати в тих випадках коли не потрібне пред’явлення звичайної карти

Рідкокристалічний екран розміщено на задній стороні карти його розміри 48×8, на ньому будуть відображатися Пін – коди які користувач потрібен ввести для підтвердження покупки. За допомогою даної перевірки буде зменшення вірогідність того що платіж виконується злодієм або хакером який взломав код карти.
Нова карта звичайно ж буде підтримувати всі сервіси доступні для звичайних карт – телефонний і електронний банкінг, а також підпис трансакцій та інші. Для підтвердження кодів на карточці розміщена цифрова клавіатура, яка як і екран живеться від батарейки термін дії якої складає не менше трьох років.
CodeSure Matrix Display Card пройшла тести і опробувана в багатьох європейських банках, результати були відмінними!

Один из самых популярных видов спорта – теннис, получить уроки игры от профессионалов вы сможете в детской спортивной школе “Теннис Парк”.Зверніть увагу:

Добавить комментарий