Басейн у власному будинку – це реально

Травень 7, 2013

Басейн у власному будинку – це реально

Сьогодні практично кожен домовласник прагнути побудувати собі басейн. Зведення басейну вимагає поетапного здійснення певних будівельних робіт із суворим дотриманням вимог технічних стандартів і специфікацій. При цьому довіряти будівництво басейну слід фахівцям, які ж зарекомендували себе на цьому ринку послуг і мають відповідно велику кількість позитивних відгуків. Не буде зайвим уважне вивчення їх портфоліо та спілкування зі старими замовниками. Слід знати, що тут котеджні селища єкатеринбург займають лідируюче місце по замовленням басейнів, виконавців можна пошукати й там.

 Незважаючи на те, що будівництво басейну здійснюється спеціалізованими будівельними фірмами, простому обивателеві не буде зайвим знати, основні правила зведення цієї споруди.

Басейни будуються в кілька етапів. Перш за все, необхідно вирити котлован, який буде викладений спеціальними теплоізоляційними матеріалами, з полістиролу. Далі котлован слід ретельно бетонувати на основі спеціальної технології з армуванням. При цьому шар бетону повинен є мінімально тонким, але не менше п'яти сантиметрів і більше двадцяти. Дно басейну робиться зі спеціальним нахилом, яке має приблизно становити три градуси, щоб забезпечити безпроблемний стік води.

Останній буде здійснюватися у спеціально заготовлені встановлені труби, зразковим діаметром близько ста П'ятдесят міліметрів і довжиною близько трьох метрів, які також монтуються під певним ухилом.

На наступному етапі здійснюється обробка басейну плиткою. Слід знати, що в даних роботах використовується спеціалізований тип плиток, що володіють мінімальним водопоглинанням. Подача і злив води в басейн має здійснюватися через спеціальне отвори, що встановлюються вздовж бічних стін басейну, а злив води буде здійснюватися через спеціальний отвір, яке повинне знаходитися на самому низу басейну.

Дуже важливо встановити відповідні фільтри води, найбільш якісними серед яких є вироби марки Culligan. Завдяки багатофункціональному механізму ретельної фільтрації, даний фільтри стали практично беззастережним лідером у своїй ніші. Крім того, не буде зайвим організувати систему басейну сервісу, коли фахівці в обумовлений час будуть надавати догляд за басейном, періодично очищати його від різних мікроорганізмів, регулювати в ньому оптимальна кількість бактерицидних і санітарних речовин, здійснювати консервацію і разконсервацію басейну в зимовий і літній період відповідно .

Вас интересуют качественные роллеты Симферополь, в таком случае если вы заглянете на сайт krymshtora.com.ua то сможете найти большой выбор и отличные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий