Blu-ray програвачі BD-D5300 і BD-D5500K

Вересень 5, 2011

Blu-ray програвачі BD-D5300 і BD-D5500K

Новинка від Samsung – Blu-ray програвачі BD-D5300 і BD-D5500K з підтримкою формату 3D.
Як обіцяє компанія Самсунг нові програвачі подарують незабутні враження при перегляді улюблених фльмів!
Обидві моделі підтримують найсучасніші цифрові технології, високоякісне зображення та багатоканальний просторовий звук. Причому модель BD-D5500K підтримує один з найсучасніших форматів тривимірного зображення – 3D Blu-ray, це забезпечить повне занурення у екран телевізора.
За допомогою цих програвачів можна створити оптимальний домашній кінотеатр разом з новими телевізорами від Самсунга – 3D Smart TV.
Програвачі оснашені потужними графічними процесорами які забезпечать надзвичайно якісну
передачу всієї глибини кольору і чіткості Full HD і Full HD 3D.


Пристрої не обмежуються відтворенням Blu-ray дисків і працюють з традиційними дисками DVD, покращуючи зображення за допомогою апскейлінга. Функція USB 2.0 Movie і два USB-порту дозволяють переглядати контент з зовнішніх жорстких дисків, флеш-пам’яті, ПК, мобільних телефонів, смартфонів і планшетів, фотокамер і багатьох інших цифрових пристроїв.Наявність вбудованих кодеків забезпечує підтримку різних форматів відео високої роздільної здатності, включаючи DivX HD, MKV, AVCHD і Windows Media. А за якісний багатоканальний звук відповідають технології Dolby TrueHD, Dolby Digital plus і DTS-HD Master Audio.

Програвачі Samsung BD-D5300 і BD-D5500K оснащені вбудованим портом Ethernet і можуть бути підключені до мережі інтернет. Плеєри підтримують технологію Smart TV, в основі якої лежить інтегрований сервіс Smart Hub. Він об’єднує в собі магазин додатків Samsung Apps, функції Search All і Allshare, а також сервіс для роботи з соціальними мережами Social TVЗверніть увагу:

Добавить комментарий