BMW M5 Exkalaber – нове творіння

Квітень 6, 2013

BMW M5 Exkalaber – нове творіння

Майстрами тюнінгу з SR Auto Group були створені проекти, вражаючі своєю досконалістю, Eagle Eye, Deathbolt і Zeus. Однак рано зупинятися на досягнутому: наступним їх витвором стала програма, що отримала назву Exkalaber.

Для цього M5 E60 піддався вельми цікавим модернізаціям: інженерами тюнінг-компанії комбінували лише найвдаліші елементи, створені колись іншими тюнерами.

Обладнавши німецьке авто аеродинамічним боді-китом від Hamann, включаючи передній і задній фартухи, а також бічні спідниці, була встановлена також і нова вихлопна система, що дозволяє нарощувати потужність. Важливим елементом тюнінга стала також і встановлена оптика DEPO, що зробила автомобіль дійсно вражаючим.

Завершальним штрихом в дизайні екстер'єру стали настільки популярні серед власників самих екзотичних суперкарів 21-дюймові колісні диски, вироблені PUR 4OUR DEPTH.

Поки складно сказати, чи здатний M5 Project Exkalaber скласти серйозну конкуренцію іншим проектним роботам студії SR Auto Group, так як поки залишається в таємниці найголовніше – що заховане під капотом. Будемо сподіватися, що «фарш» не підкачає, а прокачає дане авто по-справжньому!

Желаете недорого и качественно представить себя на рынке? Популярная услуга изготовление визиток – поможет вам в этом быстро и недорого!Зверніть увагу:

Добавить комментарий