Booktop T1125 Der Kavalier нове бачення ноутбука!

Грудень 3, 2011

Booktop T1125 Der Kavalier нове бачення ноутбука!

На даний момент багато виробників сучасної техніки віддали перевагу розробці тонких і легких ноутбуків – ультрабуків. Однак інженери компанії Gigabyte мають своє бачення майбутнього розвитку ноутбуків, вони представляють на суд користувачів нову цікаву модель ноутбука нового покоління – Booktop T1125 Der Kavalier. Цей ноутбук це суміш планшета, дескопного комп’ютера (в який пристрій трансформується за допомогою док-станції) і звичайного ноутбука.

Модель Booktop T1125 Der Kavalier отримала сенсорний екран розміром 11,6 дюймів і роздільною здатністю 1366 x 768 пікселів, який оснащено поворотним механізмом. Ще один плюс цього екрану це підтримка декількох дотиків – мультисенсорне керування. В середні ноутбука-трансфомера встановлено потужний процесор Intel Core i3-380UM або Core i5-470UM в залежності від модифікації моделі і графічну відеокарту відповідає NVIDIA GeForce 310M, яка підтримує технологію NVIDIA Optimus.

Для комфортної і швидкої роботи програмного забезпечення ноутбук оснащено оперативною пам’яттю об’ємом 2гб в простіших моделях і 4гб в дорожчих, жорстким диском 320 Гб або 500 Гб. Для зєднання з мережею інтернет і передачею даних доступні модулі Wi-Fi і Bluetooth а також EDR і 3,5G. Також в моделі передбачена фронтальна веб-камера у 1,3 Мп.
Booktop T1125 Der Kavalier продається в комплекті з док-станцією, та оптичним приводом DVD. Вартість ноутбука скажем так не сама доступна – 1300 доларів США. Можливо з часом ціна ноутбука зменшиться…Зверніть увагу:

Добавить комментарий