Браузер Chrome став доступним і для Андроїд

Січень 17, 2013

Браузер Chrome став доступним і для Андроїд

Інтернет-гігант випустив бета-версію свого браузера Chrome для планшетів і смартфонів на базі ОС Android. Мобільний браузер, так само як і Chrome для настільних комп’ютерів, заснований на JavaScript V8 та підтримує апаратне прискорення графіки. Від «комп’ютерного» браузера дана версія успадкувала «омнибокс» – адресний рядок, яка поєднана з рядком пошуку. Крім того, в браузері для Android передбачений функція швидкого перегляду вмісту відкритих вкладок, які на смартфонах шикуються по вертикалі, а на планшетах – по горизонталі.

Користувачі Chrome на своїх мобільних пристроях можуть синхронізувати відкриті вкладки та вміст папки «Вибране». У мобільному веб браузері передбачений режим «інкогніто», при якому історія переглядів не буде зберігатися. Також мобільний Chrome не поддерживает Flash, але в штатному браузері Android флеш-плеєр по-надалі залишиться. Всі бажаючі можуть завантажити бета-версію в Android Market.

Любите активный отдых? А как же отдыхать без специализированного качественного оборудования и аксессуаров? Лодки надувные в Киеве и Украине., а также много интересного снаряжения можно найти на одном сайте.Зверніть увагу:

Добавить комментарий