Браузер Firefox 7 готується до випуску.

Серпень 14, 2011

Браузер Firefox 7 готується до випуску.

Розробник Mozilla Ніколас Нетеркот (Nicholas Nethercote) у своєму блозі розповів про новий браузер Firefox 7, який поки ще тільки готується до випуску. На даний момент браузер знаходиться на стадії ранньої розробки і доступний для скачування в каналі Aurora з липня, 16 серпня з’явиться чергова попередня збірка програми дляа випуск його фінальної версії намічений на 27 вересня.

У той час як проблема з витоками пам’яті відома в Firefox і є одним з найголовніших його недоліків, розробники планомірно борються з нею, проте кардинально поки її не усунули. За словами Нетеркота, Firefox 7 використовує набагато менше пам’яті, ніж його попередники версій 6,5 і 4. Він повідомив, що часто різниця сягає 20% -30%, а іноді навіть і 50%.

В результаті браузер працює помітно швидше і і має меншу схильність до сбоям.Другімі словами, ймовірність, що Firefox 7 раптом непередбачено “обрушиться” знижується, навіть у тому випадку,якщо одночасно відкрито багато вкладок і / або пройшло вже багато часу між перезавантаженнями браузера. Зниженням “апетитів” Mozilla Firefox в плані споживання пам’яті займається проект “MemShrink”, повідомив Нетеркот, він покликаний закрити відповідні “баги”

Іноді буває дуже зручно зайти на сайт де можна знайти всю інформацію по питанню яке Вас цікавить, наприклад по запиту тендер Україна – вичерпну інформацію Ви знайдете на данному сайті.Зверніть увагу:

Добавить комментарий