Британці більше всіх купляють товари в інтернеті

Грудень 30, 2012

Британці більше всіх купляють товари в інтернеті

Як повідомляється на веб-сайті місцевого регулятора Ofcom, найактивнішими покупцями в світі через мережу інтернет виявилися жителі Великобританії. Фахівці відомства досліджували в цілому сімнадцять країн в яких онлайн-ринок більше всього розвинений. Так, за підрахунками нацбанку, британці витрачають на інтернет-покупки щорічно близько 1050 фунтів (близько 1700 американських доларів). Друге місце в списку зайняла Австралія, жителі якої в інтернет-магазинах витрачають в середньому 840 фунтів на рік. Представники Ofcom відзначають, що у Великобританії зростання популярності онлайн-покупок пов’язане насамперед з високим попитом на мобільні пристрої та комплектуючі до них.

Многие люди тратят основное время на работу и так хочется прийти потом и отдохнуть в уютном доме, именно по этому обустройство дома очень важно и если вы не хотите нанимать специального дизайнера то почитайте в интернете статьи которые помогут справиться с этой задачей максимально хорошо.

Близько 16% трафіку припадає саме на планшети і смартфони – країна за цим показником обганяє всі інші європейські держави. Згідно інформації проведених досліджень, британці також є найактивнішими користувачами інших цифрових пристроїв: відеокамер, телевізорів і т.п. Сумісний з інтернетом телевізор мають 15% британських сімей, а в США цей показник становив лише 10%. У Ofcom підрахували ще й середню вартість стандартного пакету послуг зв’язку, який включає мобільний і фіксований телефонний зв’язок, а також підключення до телебачення і інтернету. Середня вартість такого набору у Великобританії склав 146 фунтів, що дешевше на 101 фунт, ніж в Італії, на 32 фунта – ніж у Франції та на 168 – ніж у США.Зверніть увагу:

Добавить комментарий