Чергове оновлення браузера Opera – Opera 11.60 Tunny

Грудень 7, 2011

Чергове оновлення браузера Opera – Opera 11.60 Tunny

Оновився браузер який розробники позицюють як самий швидкий у світі, мова іде про браузер Opera а нова зборка під номером 11.60 отримала назву Tunny, яка переводиться як Тунець. Цією версією розробники вирішили порадувати користувачів браузера перед новорічними святами, серед особливостей цієї зборки виправлення чотирьох критичних помилок браузера які могли надати можливість злочиникам завдати шкоди користувачам.
Зміни версії Opera 11.60 Tunny
Тепер сайти які Вам сподобалися можна додавати в Експрес панель простим натисканням на іконку зірки яка знаходиться біля адреси сайту в верхній частині браузера
Адресна строка отримала нову функціональність і доповнена підказками які допоможуть швидше знайти необхідний сайт
Поштовий клієнт браузера кардинально оновився ! Зміни торкнулись як функціональної частини так і дизайну. Думаю всі хто користується вбудованим в Opera поштовим клієнтом це сподобається!
Зміни торкнулись і ядра браузера воно повністю перероблене, це забезпечить більш стабільну і швидку роботу програми.
Оновлювати або не оновлювати браузер вибір за вами, я вже свій оновив, і чекаю версію Opera 12 в якій розробники обіцяють ряд надзвичайно корисних нововведень серед яких зниження на 30% використання системної пам’яті!

С приходом зимы вопрос о установке ворот чрезвычайно актуален, ведь если Ваш гараж не оснащен качественными воротами то будет совсем не комфортно каждое утро обнаруживать свой автомобиль в виде сугроба… Жителям Киевской и Харьковской областей автоматические ворота легко и выгодно приобрести в компании “Каскад”. Вы смело можете доверить установку ворот профессионалам этой компании, так они работают на рынке с 1997 года и знают свое дело !Зверніть увагу:

Добавить комментарий