Чого тільки не придумають дизайнери

Листопад 9, 2011

Чого тільки не придумають дизайнери

Що тільки не прийде в голову дизайнерам, Лі Вей Чен (Lee Wei Chen) вигадав доволі цікаву річ в його винаході було об’єднано корисне з цікавим. Свій виріб він назвав – Laundry Arcade це суміш пральної машини і ігрової приставки! Отже за задумкою розробника поки ваш одяг прається ви можете насолоджуватись грою на ігровій приставці….

Конечно дизайн бытовых вещей интересная вещь, но на самом деле намного важнее дизайн и проектирование квартир и часных домов.
На даний момент Лі Вей Чен навчається у університеті Kingston University, він вважає що всі дорослі обіжнють ігри і ім його винахід прийдеться по душі. Сам Лі постійно бавиться в ігри і не збирається кидати цього заняття коли стане дорослим і поважним дизайнером.

Нижня частина виробу складається з звичайної пральної машинки, а от верхня частина відведена для ігрового автомату з величезною кількостью ігр. Ще один нюанс розробки – вартість прання буде коштувати безпосередньо від вашого вміння іграти в відеоігри, – користуючись пральною машиною Laundry Arcade оплата береться не за прання а за ігру, і поки ви іграєте прання не припиняється.Тому перед пранням в цій машині вам треба добряче потренеруватися іграти в домашнії умовах.Зверніть увагу:

Добавить комментарий