Чому ламається кондиціонер?

Квітень 16, 2013

Чому ламається кондиціонер?

Будь кондиціонер є складним агрегатом. Його деталі й вузли підбирають і балансують за розміром, потужності і продуктивності. Витримується безліч компромісів між суперечливими умовами та вимогами. Однак час і бруд можуть вивести з ладу будь-яку техніку. Забиваються повітропроводи і фільтри, налипає бруд на лопатки вентиляторів, вібрацією розхитуються електричні з'єднання, випаровується фреон, масло старіє і забруднюється.

Підсумок – повільне і непомітне зниження продуктивності системи, зростання навантаження. Кондиціонер справний, однак не виконує своїх функцій. Однак не все втрачено і, якщо з часом поборотися не вийде, то з іншими факторами цілком можна впоратися.

Тополиний пух – забиває теплообмінники, виконує роль "арматури" для пилу. Після намокання ця суміш висихає, утворюючи тонку, міцну й щільну плівку – повний аналог залізобетону. У такої плівки хороша адгезія до металу. Все це накладається на тонку і складну поверхню теплообмінника. В теплообміннику виникає нестача повітря, через що він не може виконувати свої функції.

Навіть такий якісний кондиціонер як mitsubishi працює з підвищеним тиском, відбувається зміщення робочих точок, які виходять за допустимі межі. Не спрацьовує захисний датчик і виводиться з ладу компресор. Потрібно пам'ятати про те, що поломки схильні навіть пристрої від відомих брендів, таких, як mitsubishi,

Пір'я, гілочки, травинки і листя – їх притискають всмоктується потоки повітря до теплообмінника, перекриваючи корисне розтин. При виключенні вентилятора можуть потрапити за захисну решітку. При постійній роботі кондиціонера можуть зацементуватися пилом.

Пил – шкодить завжди і скрізь. У зовнішньому блоці може зацементувати теплообмінники. При попаданні на електричні з'єднання, плати і деталі, погіршує охолодження і здатна викликати корозію, замикання, збільшує опір контактів. Абразив.

Підвищує масу лопаток вентиляторів, порушуючи тим самим динамічну і статичну балансування, що є причиною підвищення шуму і вібрації, зниження потоку при зростаючій навантаженні. Змішується з конденсатом на випарнику внутрішнього блоку, утворюючи суспензію, що проходить з малою швидкістю по дренажу і замулюються його, повністю перекриваючи розтин. Вбирає, змішує і віддає запахи, утворює смердючі і небезпечні суміші.

Хороша середу для росту бактерій, цвілі і грибків, що викликають захворювання і алергічні реакції.

Для того что бы весенние дожди не мешали вам лучше всего установить дождеприемники – их можно приобрести в популярном магазине 331 – тут вы найдете большой каталог этих изделийЗверніть увагу:

Добавить комментарий