Чи можна побудувати сауну в квартирі?

Квітень 27, 2013

Чи можна побудувати сауну в квартирі?

Сауна в квартирі є чимось вкрай витратним і невместітельним. Однак насправді все йде набагато простіше. Для того щоб в квартирних умовах обзавестися сауною, всього лише потрібно знайти хорошу фірму, яка облаштує вам необхідну парильню, та й самим щось знати в цій справі.

Кожне будівництво має починатися з вимірів. Завдяки ним ми дізнаємося, скільки потрібно відвести місця для сауни, яка кількість матеріалів на обробку слід витратити, і яка потужність печі як не можна краще підійде для площі нашої сауни. Заміри можна провести самостійно, але кращим рішенням буде звернутися у фірму з надання таких послуг, де досвідчений замірник вивчить специфіку приміщення і виведе в результаті кількість основних і запасних матеріалів.

Така послуга зазвичай надається фірмою безкоштовно, але може проводитися за невелику плату.

Система сауни є кілька полиць, щоб всі члени сім'ї могли комфортно розміститися. Конструкція до того ж допоможе зберегти багато місця, що так необхідно в сучасній квартирі.

Коли заміри проведені і нюанси обумовлені, час приступати до складання плану, на якому будуть детально показано розташування печі, полиць, електронного управління. Після цього компанія по установці сауни надає список матеріалів і рахунок.

Після поставки матеріалів починається будівництво. Кожен привезений товар слід уважно оглянути, щоб заздалегідь виявити можливий брак і обміняти його у постачальника. Будівництво сауни для квартири довгий процес, що вимагає чималих грошових витрат. Мінімальна ціна такої парної – 100 тис. рублів без урахування монтажу, не рахуючи витрат на таку роботу як ізоляція труб. Пол для сауни краще всього робити з кахлю.

Ходити по ньому в розігрітому стані не дуже приємно, тому часто на нього стелять дерев'яний трапик.

Важливим елементом є вентиляція. Основним її завданням є вхід свіжого повітря і вихід вологого. Розміщуватися вентиляція повинна так, щоб не створювати протягів, тому впускний отвір знаходиться під піччю, де потрапляє повітря відразу нагрівається, тим самим не створюючи протягів.

Сауну можна побудувати в будь-якій квартирі, де є вільне місце. Головне не жаліти на таке будівництво грошей і дійсно розуміти всю користь прийнятих процедур.

Желаете приобрести качественный набор посуды в подарок или для своей кухни? В таком случае загляните в магазин ПосудМайстер и тут вы найдете действительно большой выбор!Зверніть увагу:

Добавить комментарий