Чим керуватися при виборі годиника?

Липень 18, 2013

Чим керуватися при виборі годиника?

“Все тече”, так що важко описати самі останні тенденції моди, пов’язані з будь-якою частиною спорядження. Навіть якщо галузь, здається, консервативна, так як вибір годинника і зміни не відбуваються тут надто різко, це завдання не просте.
Для цього, в кожній галузі, крім найменування конструкції царюючих є широка гама моделей вічних, які завжди мають високу оцінку, та нові моделі, які намагаються підкорити серця “глядачів”. На сьогоднішній день дуже зручно купляти годинники в інтренет магазинх, наприклад на сайті e-s.com.ua ви знайдете дуже великий вибір і самі приємні ціни!

Вже декілька років говорячи про престижних годиниках ми говоримо про механічні моделі. Слід також прийняти як аксіому, що шкіряний ремінь- це оптимальний варіант для найпрестижніших годинників. Тільки для виняткових ситуацій можна розглядати браслет або ремінець виконаний з інших матеріалів (наприклад, каучук).
У чоловічих годинниках останні роки замітне домінування великих екземплярів, практично кожна з провідних компаній представила свою пропозицію збільшеної моделі в існуючих лініях дизайну.

Розсунуті вже всі бар’єри в розмірах, “точка опори” на рівні близько 46 мм видно вже, мабуть, тільки з технічної можливості помістити годинник на зап’ясті руки. Навіть ця межа перекреслена, але, ймовірно, тільки через спраглих сенсацій виробників. Одним із найвидатніших прикладів цієї тенденції, як з-за клас компанії і впізнаваність бренду, так і через привабливості формули годинник БІГ-ПІЛОТ компанії МКК Шафхаузен. Ця модель, це найбільший годинник з автоматичним заводом який виконує всі вимоги годинник, пов’язаного з авіацією.

Помітні, хоча і не настільки популярними і несучими тенденціями є ергономічне оформлення, годинників і оформлення елементів для кріплення до панелі. На перший погляд, подовжені і жирним шрифтом, “вуха” конверти здаються неприродними і викликають незручність у використанні. Як, проте, в тестах виявляється, саме така форма покращує візуальний ефект і значно підвищує комфорт у використанні.Зверніть увагу:

Добавить комментарий