CorelCAD оновили

Грудень 6, 2012

CorelCAD оновили

Фірма Корел випустила оновлення для CorelCAD – системи автоматизованого проектування, поданої раніше в поточному році. Для ліцензованих користувачів рішення оновлення доступне даром з сайту Корелов.

CorelCAD – потужна САПР з повною підтримкою стандартного галузевого формату DWG і можливістю простого перемикання між двовимірної і тривимірної середовищем. Перше оновлення для CorelCAD містить удосконалення в області тривимірного моделювання. Воно включає в себе нові інструменти для редагування тривимірних об’єктів, а також дозволяє застосовувати тривимірні пристрої введення і підвищує якість тривимірного зображення.

Нові інструменти для двовимірного креслення надають додаткові засоби управління для створення в САПР точних креслень і зміни об ’ єктів на екрані. Крім цього, це оновлення підвищує продуктивність в цілому і забезпечує повну підтримку Мак Операційна система X 10.7 (Лев).

“”Користувачі CorelCAD працюють у різноманітних галузях з різними робочими процесами, – говорить Клаус Фосс (Klaus Vossen), менеджер по продуктах Корелов в області технічної графіки. – Через це ми постійно співпрацюємо з замовниками для визначення пріоритетних напрямків розробки, що дозволяють реалізувати найбільш важливі удосконалення. Ми з радістю презентуємо оновлення, яке розширить можливості CorelCAD і допоможе користувачам у багатьох галузях досягти найкращих результатів””.

ЗА CorelCAD українською мовою, можливо придбати в роздробі за орієнтовною ціною 20 500 руб.. Зареєстровані користувачі CorelDRAW Graphics Suite X4 і Корелов DESIGNER Technical Suite X4 або більш пізньої модифікації можуть придбати програму за 14 500 руб. З сайту Корелов можливо завантажити безкоштовну пробну версію.

Все любители качественной техники от яблочной компании с нетерпением ожидали выхода в свет новой пятой по счет версии легендарного iPhone. Посмотреть видео обзор iPhone 5 и узнать о нем много полезной информации можно на популярном сайте iphone-nsk.ruЗверніть увагу:

Добавить комментарий