CyberBook R853 ноутбук яке не підведе у важких умовах!

Грудень 1, 2011

CyberBook R853 ноутбук яке не підведе у важких умовах!

Цікаве рішення для людей які подорожують і проводять час в експедиціях і в несприятливих зовнішніх умовах змушені користуватись комп’ютерною технікою. Мова іде про планшетний комп’ютер з підвищеним рівнем захисту від компанії Desten. Модель CyberBook R853 не тільки добре захищена але й має досить потужну начинку на базі Intel 965GME і процесорів Intel Core 2 Duo. Захищений планшет отримав якісний сенсорний екран з розширенням 1280×800 пікселів і діагоналлю у 13,3 дюйма, зручну клавіатуру з підсвіткою, тачпад який не промокає під дощем, веб-камеру, і навіть сканер відбитків пальців !

Розробники також потурбувалися про довгу автономну роботу і оснастили пристрій батареєю у 7800 мАг, завдяки якій планшет може працювати без підзарядки біля 5 годин. Планшет CyberBook R853 не боїться різких температур і може без проблем працювати при мінус 20 і плюс 50 градусів по Цельсію. Також модель пройшла випробування на падіння з висоти, і тестування на нанесення ударів по корпусу. Ступінь пило-та вологозахисту планшету становить IP65

Даже самый красивый у удобный сайт без постоянного притока посетителей не принесет результата. Продвижение сайта крайне важный этап в развитии веб-сайта, в этом деле необходимо работать с профессионалами которые сделают правильные шаги по продвижению сайта и этим сберегут Вам деньги, и продвинут сайт в Топ позиций!

хамам -Турецкая баня, становится все популярнее в России благодаря своим целебным свойствам и большому отличию от русской бани и финской сауны. Узнать подробности.Зверніть увагу:

Добавить комментарий