Д-Лінк DHP-540 – комутатор для електромереж

Грудень 14, 2012

Д-Лінк DHP-540 – комутатор для електромереж

Фірма Д-Лінк представила свіжий високошвидкісний Powerline-комутатор Д-Лінк DHP-540, призначений для створення або розширення домашньої PLC-мережі. Модель дозволяє підключити до PLC-мережі до чотирьох різних Ethernet пристроїв: ігрових консолей, принт-серверів, комп’ютерів, мережних накопичувачів. Вартість новинки становить $98, її вже можна замовити.

Д-Лінк DHP-540 підтримує свіжий стандарт IEEE 1901, що передбачає швидкість передачі даних по електромережі до 500 Мбіт/с. При роботі з пристроями стандарту HomePlug AV комутатор забезпечує швидкість Powerline-з’єднання до 200 Мбіт/с.

Модель оснащена чотирма LAN-портами 10/100/1000BASE-T. Для швидкого налаштування безпечного підключення до Powerline-мережі передбачена спеціальна кнопка. Пристрій підтримує 128-бітное AES-шифрування переданих по електромережі даних. До того ж, у новинці реалізовані функції енергозбереження, що дозволяють зменшувати енергоспоживання неактивних Ethernet-портів або повністю припиняти передачу даних через Powerline-мережа при відсутності активності на всіх Ethernet-портах.

У комплект поставки входить нова утиліта Д-Лінк Powerline Configuration, призначена для створення і налаштування локальної PLC-мережі. ЗА дозволяє в покроковому режимі підключати до мережі нові пристрої, задавати параметри безпеки, а також дивитися інформацію про пристрої PLC-мережі.

В преддверии праздников все человечество раздумывает над вопросом «что подарить своим близким и любимым людям? Чем порадовать?» Наш сайт предлагает подарки для всех – для детей, для женщин, для мужчин, для родителей, для любителей креатива, для любимого шефа!Зверніть увагу:

Добавить комментарий