Д-Лінк DIR-857 – роутер еліт-класу

Грудень 14, 2012

Д-Лінк DIR-857 – роутер еліт-класу

Фірма Д-Лінк представила свіжий бездротової маршрутизатор еліт-класу Д-Лінк DIR-857 HD Media Router 3000. Модель може одночасно працювати в 2-х частотних діапазонах 2,4 і 5 GGz, підтримує швидкість до 450 Мбіт/с і забезпечує розширену зону покриття Wi-Fi-мережі. Вартість новинки становить $342.

Роутер обладнаний-WAN порт 10/100/1000 BASE-T, вмонтованим четырехпортовым комутатором 10/100/1000 BASE-T, слотом для SD-карти і високошвидкісним портом USB 3.0 для підключення USB-накопичувача або принтера. Для швидкого налаштування безпечного бездротового з’єднання на корпусі передбачена кнопка WPS.

Д-Лінк DIR-857 підтримує протокол IPv6, функції безпеки SPI і NAT, протоколи шифрування WEP і WPA/WPA2. Також функції безпеки включають підтримку перенаправлення портів, фільтрацію пристроїв, що підключаються по MAC-адресою, роботу в режимах IPsec/PPTP/L2TP VPN-Pass-Through, підтримку DMZ-зони. Для захисту дітей від перегляду небажаного веб-вмісту контенту роутер дозволяє користувачеві самостійно обмежувати доступ до певних ресурсів Інтернету.

Крім цього, Д-Лінк DIR-857 підтримує функцію WCN (Windows Connect Now), що дозволяє автоматично визначати параметри безпеки для підключення нових комп’ютерів до бездротової мережі. Функція Media Server дозволяє легко організувати спільний доступ до зображень, музики або відео файлів з будь-якого пристрою в локальній мережі.

Интересуетесь событиями, происходящими в мире? Посетите уникальный интернет-ресурс, представляющий полную информацию о мировых выставках, экскурсионных турах. Например, узнать о знаменитой на весь мир выставке Labelexpo в Брюсселе можно тут labelexpo, а также подобрать маршрут для отдыха в любое время года!Зверніть увагу:

Добавить комментарий