Д-Лінк DSC-3716 – IP-камера для організацій

Грудень 6, 2012

Д-Лінк DSC-3716 – IP-камера для організацій

Фірма Д-Лінк представила нову IP-камеру Д-Лінк DSC-3716. Модель забезпечує високу ступінь деталізації зображення, може застосовуватися при мінімальній освітленості і призначена для систем відеоспостереження промислового рівня з підвищеними вимогами до якості зображення.

Д-Лінк DCS-3716 використовується 3-мегапіксельна CMOS-матриця 1/2,8 дюймів з прогресивною розгорткою, варіофокальний об’єктив з автоматичною діафрагмою, а також механічний IСR-фільтр. Завдяки підтримці технології WDR камера забезпечує висококонтрастні зображення навіть при висвітленні об’єкта позаду.

Д-Лінк DCS-3716 оснащена портом 10/100BASE-TX, BNC-роз’ємом для передачі аналогового відео, аудіо вхід для підключення мікрофона, аудіо-виходом для підключення зовнішніх динаміків і слотом для SD-карти. Також IP-камера обладнана роз’ємом DC12V для підключення зовнішнього джерела інфрачервоного освітлення, двома DI-роз’ємами і одним DO-роз’ємом для підключення зовнішніх датчиків сигналізації, роз’ємом RS-485 для зовнішніх пристроїв нахилу/повороту.

Камера підтримує стандарт PoE IEEE 802.3af, що досить спрощує процес її установки. При підключенні до PoE-комутатора електроживлення камери і передача даних здійснюється через Ethernet-кабель.

Модель забезпечена перемикачами NTSC/PAL – для вибору стандарту вихідного аналогового відеосигналу і AES/DC Iris – для перемикання між режимами автоматичного електронного замка або автоматичної діафрагми. Серед можливостей пристрою – виявлення руху, повідомлення про настання події по e-mail, підтримка формату стиснення H.264, Samba-клієнт, DDNS, ePTZ.

У комплект поставки камери входить ПО D-ViewCam, що дозволяє отримувати й обробляти зображення з 32 камер одночасно, завантажувати план приміщення підприємства, створювати схему розташування камер в приміщенні. Д-Лінк DCS-3716 відповідає стандарту ONVIF, що дозволяє застосовувати камеру в системах відеоспостереження, побудованих з використанням обладнання різних виробників.

Д-Лінк DCS-3716 буде доступна для замовлення у офіційних реселерів компанії Д-Лінк у другому кварталі 2012 р. Рекомендована роздрібна вартість моделі складе $995.

Оптимизация и продвижение сайтов это один из самых важных вопросов для веб-мастера, ведь сайтов много а в топ поисковых систем выходят только единицы, если вы будете читать SEO блог и придерживаться советов которые дает автор проекта то у вас есть очень хорошие шансы пробиться в топ без особых затрат!Зверніть увагу:

Добавить комментарий