Д-Лінк ShareCenter Duo

Грудень 10, 2012

Д-Лінк ShareCenter Duo

Фірма Д-Лінк представила мережевий дисковий накопичувач Д-Лінк ShareCenter Duo DNS-346 з чотирма відсіками для жорстких дисків. Модель оснащена інтерфейсом iSCSi, який забезпечує високу швидкість передачі даних, і при цьому підтримує необхідні функції NAS. Вартість новинки – $470.

Д-Лінк DNS-346 дозволяє встановити до чотирьох 3,5-дюймових SATA-дисків будь-якої ємності і підтримує конфігурації RAID 0, 1, 5, 10, 5+Spare і JBOD. Пристрій оснащений портом Gigabit Ethernet, портом USB 2.0 для підключення принтера або здійснення моніторингу ДБЖ, а також OLED-дисплеєм для відображення інформації про систему. Накопичувач зроблений в компактному корпусі і оснащений двома вентиляторами з можливістю налаштування швидкості обертання.

Д-Лінк ShareCenter Duo пропонує стандартний функціонал мережевих дискових накопичувачів аналогічного рівня, включаючи підтримку технології S.M.A.R.T., повідомлення про позаштатних ситуаціях по електронній пошті, віддалене резервне копіювання, а також розширені функції, такі як “”гаряча”” заміна дисків, VLAN Tag, Active Directory, Snapshot, роумінг диска, розширення дискового відстані в режимі реального часу

Хотите повидать мир? Сейчас это совершенно не является проблемой. Множество экскурсионных фирм предлагают совершить экскурсионные туры в италию 2013. Сделайте подарок своим любимым в Новом Году – исполните их желание!Зверніть увагу:

Добавить комментарий