Д-Лінк ShareCenter Про 1100 – мережевий дисковий масив

Грудень 3, 2012

Д-Лінк ShareCenter Про 1100 – мережевий дисковий масив

Фірма Д-Лінк представила мережевий дисковий масив Д-Лінк ShareCenter Про 1100 (DNS-1100-04) для організацій малого та середнього бізнесу. Новинка оснащена чотирма відсіками для 3,5-дюймових жорстких дисків SATA об’ємом до 2 Тбайт. Модель з’явиться у продажу в останньому кварталі нинішнього р за рекомендованою роздрібною ціною $905.

Мережевий дисковий масив Д-Лінк ShareCenter Про 1100 обладнаний двома портами 10/100 Мбіт/с і двома портами USB 2.0 для підключення принтерів, зовнішніх дисків або джерел безперебійного живлення. На OLED дисплей розміром 128×32 px виводиться інформація про систему, ступеня заповнення жорстких дисків і що сталися збоях.

Д-Лінк DNS-1100-04 підтримує конфігурації RAID 0/1/10/5/JBOD/Standard, дозволяючи вибирати необхідний ступінь відмовостійкості і швидкодії системи зберігання даних. Завдяки підтримці протоколу iSCSI, пристрій забезпечує високошвидкісне підключення до вбудованому файл-серверу.

Новинка дозволяє створювати і адмініструвати локальні iSCSI-об’єкти, а також збільшувати загальний обсяг сховища, за рахунок підключення до восьми зовнішніх iSCSI-об’єктів в якості віртуальних дисків. Кожен віртуальний диск є окремим логічним томом, на якому можливо створювати спільні ресурси, застосовувати їх для обміну даними, зберігання і резервного копіювання.

Д-Лінк DNS-1100-04 надає широкі можливості вибору режимів резервного копіювання: локальне, віддалене, зовнішнє, образ розділу на певний момент часу. Крім цього, система дозволяє створювати облікові записи користувачів і групи користувачів з певними правами доступу до файлів NAS і квотами дискового відстані.

Опції безпеки Д-Лінк DNS-1100-04 включають підтримку VLAN tag разом з механізмом шифрування AES, а також протоколу CHAP для захищеного доступу до системи зберігання даних iSCSI. У моделі використовується технологія S.M.A.R.T, яка забезпечує контроль стану жорстких дисків і попереджає про проблеми з дисками до того, як виникне небезпека втрати даних.

Для пошуку і швидкого налаштування дискових масивів поточної локальної мережі використовується утиліта Easy Search. Спільний доступ до файлів у локальній мережі або через Інтернет здійснюється за допомогою FTP або файл-менеджера з веб-інтерфейсом

Если вы решили переехать или приобрести недвижимость в Астане для того что бы выгодно вложить день ги то рекомендую заглянуть на сайт – krisha.kz тут вы найдете очень много полезных объявлений по этому вопросу!Зверніть увагу:

Добавить комментарий