Д-Лінк ShareCenter Про 1200 – NAS для малого бізнесу

Листопад 29, 2012

Д-Лінк ShareCenter Про 1200 – NAS для малого бізнесу

Фірма Д-Лінк представила мережевий дисковий масив Д-Лінк DNS-1200-05 ShareCenter Про 1200 для організацій малого та середнього бізнесу, яким потрібен недорогий централізоване сховище для спільного доступу і резервного копіювання даних. Новинка вже доступна для замовлення за рекомендованою роздрібною ціною $1068.

Мережний накопичувач Д-Лінк DNS-1200-05 дозволяє встановити до п’яти жорстких дисків SATA об’ємом до 2 Тбайт і підтримує конфігурації RAID 0, 1, 5, 5+Spare, 6 і JBOD. Пристрій оснащений двома портами Gigabit Ethernet, двома портами USB 2.0 для моніторингу UPS, підключення принт-сервера, жорстких дисків і флеш-накопичувачів. Інформація про систему відображається на OLED-диспле з роздільною здатністю 128×32 пікселя.

Завдяки підтримці протоколу iSCSI новинка забезпечує високошвидкісне підключення до вбудованому файл-серверу. iSCSI-об’єкти відображаються як локальні диски на комп’ютері клієнта, що дозволяє виконувати віддалене налаштування, підготовку і резервне копіювання даних. Мережний накопичувач підтримує кілька варіантів резервного копіювання і дає шанс вибирати спосіб, час і місце зберігання даних.

Система підтримує керування користувачами/групами і надання прав на читання/запису. Механізм шифрування AES гарантує захист файлів. Для забезпечення захищеного доступу до системи зберігання даних протокол iSCSI застосовує протокол CHAP (Challenge-Handshake Authentication Protocol).

Д-Лінк DNS-1200-05 застосовує технологію S.M.A.R.T, яка забезпечує контроль стану жорстких дисків і попереджає про проблеми до того, як виникне небезпека втрати даних. Крім цього, пристрій підтримує функції керування живленням для зниження енергоспоживання і збільшення терміну експлуатації жорсткого диска.

Приближаются новогодние праздники и для того что бы выбрать оригинальный подарок не надо тратить время и ходить по магазинам достаточно заглянуть в популярный интернет магазин www.shtukatulka.com.ua – тут вы найдете много красивых подарков по супер ценам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий