Де зайнятися скайдайвінгом

Лютий 12, 2013

Де зайнятися скайдайвінгом

Стрибок у порожнечу з величезної висоти – при цих словах захоплює дух … Якщо ви плануєте зайнятися скайдайвінгом, вам потрібен досвідчений інструктор – і місце для стрибка. Еверест в Тибеті З жовтня 2008 року стартувала програма Skydive Everest, в ході якої за 36 з половиною тисяч доларів, в термокостюми і з кисневою маскою, що бажають спустяться з висоти 8850 метрів. Частина плати відходить в благодійний фонд Global Angels.

Індонезія, Lido Lakes З висоти, розташованої в 90 хвилинах від Джакарти, на яку вас доставить вертоліт, за 150-170 доларів ви не тільки огляньте два вулкани, ланцюжок озер в оточенні укритих пишною рослинністю гір і квадрати селянських полів, але і зробите незабутній політ . Намібія, Свакопмунд Намібія, Свакопмунд – курорт, улюблений туристами, що нагадує село в Баварії, вихідці з якої і заснували порт. Завдяки мінеральним джерелам бальнеологічний курорт звуть намібійської Рів'єрою. Сади і газони, колоніальні будівлі, сучасна архітектура, модні бутики на центральних вулицях перетворюють курорт в рай для туристів.

Катання на лижах, сноуборді або спеціальній дошці з дюн, на квадроциклах по піску можуть змінитися водними видами спорту: серфінгом, парасейлінг і пр. Стрибнути з парашутом в тандемі ви зможете за 220 доларів і вище.

Нью-Йорк, Gardiner Valley Тут розташована Blue Sky Ranch – школа скайдайвинга. Мальовнича долина річки Гудзон, гори Аппалачі – всього в 90 хвилинах їзди від Манхеттена, звідси в ясний день можна побачити Нью-Йорк. Восени, в найкращий час для стрибків, тандем буде коштувати від 105 доларів.

Нова Зеландія, West Coast В адміністративному окрузі Західне узбережжя вистачить і скелястих гір, і бухт, і льодовиків, і тропічних лісів для всіх бажаючих. Унікальний маршрут польоту навколо гори Кука, вищої точки країни, запропонує вам компанія Skydive New Zealand.

Ви пролетить над Тасмановим морем і озером Матесон, побачите засніжені вершини Новозеландських Альп, приземлитеся на льодовик Фокса. Двохвальцевий стрибок з дев'яти тисяч футів обійдеться вам в 185, а з висоти 12 000 футів – в 225 доларів.

Вода это самое основное вещество в нашем организме, от качества воды зависит наше здоровье и самочувствие, так что если вы желаете что бы ваши работники работали хорошо воспользуйтесь услугой вода в офис от компании aqualine.kiev.ua – сотрудники компании будут привозить воду в установленные сроки и по выгодным ценам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий