Defender Orchestra M80 – акустика для домашнього кінотеатру

Жовтень 12, 2012

Defender Orchestra M80 – акустика для домашнього кінотеатру

Фірма Defender представила повнорозмірну акустичну систему Defender Orchestra M80 формату 5.1. Модель оснащена вмонтованим MP3-плеєром і FM-приймачем, а також володіє можливістю одночасного підключення 2-х джерел звукового сигналу.

Фронтальні і центральний сателіти Defender Orchestra M80 обладнані 76-міліметровими динаміки потужністю 10 Вт, сабвуфер – 170-милиметровым динаміком потужністю 30 Вт. Система зібрана у великих дерев ’ яних корпусах, підтримує технологію Dolby ProLogic і підходить для озвучування приміщень площею до 40 квадратних метрів.

Новинка оснащена роз’ємом для карт пам’яті SD і портом USB-порт для відтворення музичних файлів з підключених зовнішніх накопичувачів або МР3-плеєрів. Вбудований FM-приймач забезпечує прийом ефіру в діапазоні частот від 87,5 до 108 Гц.

Всі регулятори і додаткові роз ’ єми розташовані на передній панелі сабвуфера. Там же знаходиться і інформаційний дисплей, що відображає режими відтворення, налаштування гучності, тембру. У комплект входить безпровідний пульт управління.

Вы в поисках модели для рекламы вашей одежды или участия в видеоклипах ? Обратите внимание на девочку которую зовут Марина, она не смотря на свой возраст профессионально работает моделью и ее фотографии можно посмотреть на сайте Киев Марина, в разделе фотографии, там же вы найдете и контакты!Зверніть увагу:

Добавить комментарий