Defender SMART 100 – мережевий фільтр класу А

Грудень 6, 2012

Defender SMART 100 – мережевий фільтр класу А

Фірма Defender представляє мережевий фільтр Defender SMART 100. Новинка відноситься до пристроїв класу А з високим рівнем захисту для комп’ютерів і Hi-Fi апаратури.

Фільтр обладнаний пристроєм автоматичного визначення режиму споживання енергії, заснованому на мікропроцесорному контролі. При завершенні роботи Defender SMART 100 автоматично припиняє подачу живлення до підключеної апаратурі. Передбачено 8 евророзеток з заземленням: чотири з них забезпечують постійне електроживлення, а ще чотири відключаються при простої завдяки функції заощадження електроенергії.

Вбудовані обмежувачі перенапруги нового покоління (варістори) надійно оберігають техніку від стрибків у мережі. Що скидається запобіжник возвращает Defender SMART 100 в робочий стан при виникненні перевантаження або короткого замикання. Фільтр високочастотних перешкод захищає підключену апаратуру від впливу радіочастотних та імпульсних перешкод, які можуть викликати інші електричні пристрої.

Крім широкої функціональності, Defender SMART 100 відрізняється стильним дизайном. Корпус обтічної форми зроблений з якісного пластику сріблястого кольору. На передній панелі розташований дисплей, що відображає значення підключеної струмового навантаження, і індикатори стану живлення та захисту. Включити мережевий фільтр можливо за допомогою будь-якого ПДУ.

У комплект поставки входять: мережевий фільтр, антенний кабель РГ59 з позолоченими контактами (1,8м), інструкція по застосуванню і гарантійний талон. Виробник не рекомендує підключати електронагрівальні прилади до мережевого фільтра.

Вы в совершенстве владеете английским языком и желаете найти себе хороших собеседников ? В таком случае вам заинтересует английский Донецк – тут вы можете получить дополнительные уроки от англоязычных преподавателей и эта практика поможет вам достичь еще больших высот в обучении!Зверніть увагу:

Добавить комментарий