Декілька слів про користування програвачем Explay

Лютий 5, 2013

Декілька слів про користування програвачем Explay

Купив собі цей плеєр пару років тому, тоді він мені обійшовся в 4 тисячі рублів. Тепер його вартість впала вдвічі.

Почну з недоліків:

Звук. Дуже тихий плеєр, без навушників не має сенсу слухати(але якщо підключити портативний динамік-чудова річ виходить).

Друге-це Fm-тюнер(якщо звичайно хто то використовує радіо в таких гаджетах). Ловить 3-4 радіостанції, але тільки на відкритій місцевості, в будинку про нього можна забути.

І по-третє-батарея. На упаковці написано, що в режимі прослуховування музики вистачає на 16 годин. Максимум на 5! Причому у будь-якому режимі.

Ще невеликий недолік-клавішу виключення не можна блокувати повністю, так що дістаючи плеєр з чохла, його можна випадково включити або вимкнути.

Переваги теж є:

Великий і яскравий екран, він реально вдалий для перегляду відео. Та й книги цілком зручно читати. Дозволяє дивитися відео Full-HD якості(720). Відтворює практично всі існуючі відео і аудіо формати. Плюс перегляд картинок, фотографій найпоширеніших форматів. Так само на ньому можна цілком зручно читати(правда тільки txt файли).

Навіть ігри є:)

У комплект входить практично всі-чудовий чохол, шовкову хустку для протирання дисплея, купа кабелів для підключення до чого завгодно, пульт ДУ. Все це пакується у зручну коробку, що являє собою книжку на магнітних замках.

У самого плеєра своїй пам’яті – 8 Гб, плюс роз’єм під флешку до 8 Гб – разом 16 Гб пам’яті, набагато вистачить:)

Загалом вийшов не плеєр, а такий своєрідний мультимедійний комбайн:)За два роки не разу не “завис” і не зламався, якість на висоті.

І найголовніше-не варто міняти прошивку, після зміни замість дати-ієрогліфи.

Я думаю сейчас для молодежи самым популярный и удобный девайс это конечно же айфон, с помощью него можно не только быстро и удобно обещать но и развлекаться, слушать музыку и играть в игры. Купить чехол к своему девайсу можно на сайте icenter.ua – тут вы найдете действительно очень большой выбор и очень хорошие цены на качественные изделия!Зверніть увагу:

Добавить комментарий